Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 17:49

Новини

Дата з по

Українська поличка в Міській бібліотеці в Празі | 23 травня, 18:10

Посольство України передало до Міської бібліотеки в Празі українські книжки для дітей та дорослих. Книжки празьким читачам подарували українські видавці, які приїздили на фестиваль "Світ книги".

Вшанування пам’яті жертв політичних репресій | 21 травня, 15:30

21 травня дипломати Посольства України в Чеській Республіці вшанували пам’ять жертв політичних репресій в Україні покладанням квітів на могили похованих на Ольшанському кладовищі Праги in memoriam Президента Карпатської України Августина Волошина та першого посла УНР у Чехословаччині Максима Славінського, загиблих в застінках НКВС.

18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу | 15 травня, 20:04

Запрошуємо взяти участь у вшануванні пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року, яке відбудеться в Празі 18 травня о 17:30 біля пам'ятника жертвам комуністичного терору, Уєзд.

Україна на Празькому книжковому ярмарку "Світ книги" | 11 травня, 14:30

10 травня в Празі відкрився 24 Міжнародний книжковий ярмарок та літературний фестиваль “Світ книги”, який триватиме до 13 травня.

Дитячий футбол миру | 08 травня, 10:28

Вшанування пам’яті воїнів армій союзників, полеглих у Другій світовій війні на території колишньої Чехословаччини | 07 травня, 22:13

7 травня Посол Євген Перебийніс та дипломати Посольства України в Чеській Республіці взяли участь в офіційних меморіальних заходах із вшанування пам’яті воїнів армій союзників, полеглих у Другій світовій війні на території колишньої Чехословаччини.

Чехія підтримує територіальну цілісність України та здійснювані нею реформи | 04 травня, 17:10

3 травня Політичний директор МЗС України Олексій Макєєв зустрівся у Празі із заступником Міністра закордонних справ Чехії з питань безпеки та багатосторонніх питань Іво Шрамеком та Політичним директором Давідом Конецким.