Посольство України в Чеській Республіці

20, Київ 18:03

Щодо висловлювань Президента ЧР Мілоша Земана

05 січня 2015, 12:44

У звʼязку з останніми висловлюваннями Президента Чеської Республіки Мілоша Земана щодо ситуації в Україні та постаті Степана Бандери Посольство України в Чеській Республіці заявляє, що у своїх відносинах з офіційною Прагою воно керується офіційною позицією Уряду ЧР, яка полягає в повній підтримці територіальної цілісності і незалежності України, а також не ставить під сумнів участь Росії у конфлікті на сході України.

Українська дипустанова вважає за доцільне наголосити, що, незважаючи на можливі розбіжності в поглядах на Степана Бандеру, для більшості українців він є символом боротьби за свободу і незалежність нашої Держави. 

Останні новини

Чеська фірма «Вівой» зацікавлена в коопераційній співпраці з українськими виробниками одягу | 13 липня, 15:45

Фірма зацікавлена в коопераційній співпраці з українськими виробниками одягу з пошиття професійного спеціального  одягу для пожежників, поліції, армії, залізничників, енергетиків, транспортників, спеціального спортивного одягу для екстремальних видів спорту.

Чеська фірма TECHNISERV IT s.r.o. зацікавлена в налагодженні співпраці з розробниками програмних продуктів та розвитку інформаційних систем м. Харкова | 13 липня, 15:41

Чеська фірма готова співпрацювати як з фізичними особами-розробниками ІТ продуктів, так і з компаніями чи асоціаціями, планує орендувати свій офіс в м. Харків.

До Дня Конституції України | 27 червня, 10:47

З нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України Посол України Борис Зайчук разом із співробітниками Посольства та представниками української громади поклали квіти до пам"ятної дошки Михайла Грушевського, монументу "Мати Україна" та могил діячів УНР та ЗУНР на Ольшанському цвинтарі Праги.

День пам'яті та примирення. Пам'ять про загиблих | 23 червня, 13:18

У 75-у річницю нападу гітлерівської Німеччини на СРСР в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

День Конституції України | 21 червня, 11:00

Шановна українська громадо! У зв"язку з відзначенням 20-ї річниці Конституції України запрошуємо Вас взяти участь у церемонії покладання квітів, яка відбудеться 24 червня 2016 року: 10:00 – пам"ятна дошка Михайла Грушевського (Прага 7, Dobrovského 28); 10:45 – монумент «Мати Україна», могили діячів УНР та ЗУНР (Ольшани).