Посольство України в Чеській Республіці

3, Київ 13:42

Щодо висловлювань Президента ЧР Мілоша Земана

05 січня 2015, 12:44

У звʼязку з останніми висловлюваннями Президента Чеської Республіки Мілоша Земана щодо ситуації в Україні та постаті Степана Бандери Посольство України в Чеській Республіці заявляє, що у своїх відносинах з офіційною Прагою воно керується офіційною позицією Уряду ЧР, яка полягає в повній підтримці територіальної цілісності і незалежності України, а також не ставить під сумнів участь Росії у конфлікті на сході України.

Українська дипустанова вважає за доцільне наголосити, що, незважаючи на можливі розбіжності в поглядах на Степана Бандеру, для більшості українців він є символом боротьби за свободу і незалежність нашої Держави. 

Останні новини

Заява делегації України щодо триваючої російської агресії проти України та незаконної окупації Криму (мовою оригіналу) | 10 лютого, 17:08

Виголошена Постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні Ігорем Прокопчуком на 1133-му засіданні Постійної ради ОБСЄ 9 лютого 2017 року. Statement on “Russia’s on-going aggression against Ukraine and illegal occupation of Crimea” As for delivery by the Delegation of Ukraine to the 1133nd meeting of the Permanent Council, 9 February 2017

Український інститут: м’яка сила для просування сучасної України у світі | 10 лютого, 11:29

Павло Клімкін представляє проект Українського інституту – установи, яка презентуватиме сучасну Україну за кордоном. Презентацію можна переглянути за посиланням.