Посольство України в Чеській Республіці

Щодо висловлювань Президента ЧР Мілоша Земана

05 січня 2015, 12:44

У звʼязку з останніми висловлюваннями Президента Чеської Республіки Мілоша Земана щодо ситуації в Україні та постаті Степана Бандери Посольство України в Чеській Республіці заявляє, що у своїх відносинах з офіційною Прагою воно керується офіційною позицією Уряду ЧР, яка полягає в повній підтримці територіальної цілісності і незалежності України, а також не ставить під сумнів участь Росії у конфлікті на сході України.

Українська дипустанова вважає за доцільне наголосити, що, незважаючи на можливі розбіжності в поглядах на Степана Бандеру, для більшості українців він є символом боротьби за свободу і незалежність нашої Держави. 

Останні новини

Дні української культури в Хомутові | Сьогодні, 09:59

До 25-ї річниці Незалежності України 22 жовтня в м.Хомутов відбулися Дні української культури. Захід організовано українським громадських об’єднанням «Дзвони надії» (м.Хомутов) за підтримки Комітету у справах нацменшин Муніципалітету м.Хомутов.

У м.Млада Болеслав відбувся концерт «Пісня не має кордонів» | 17 жовтня, 09:49

16 жовтня у залі музею «Шкода» в м.Млада Болеслав з великим успіхом пройшов концерт українських виконавців «Пісня не має кордонів». Захід приурочено до парафіяльного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Відбулася зустріч з учасниками АТО на Сході України та волонтерами | 12 жовтня, 17:44

Напередодні Дня захисника України у Посольстві України в ЧР відбулася зустріч з учасниками антитерористичної операції на Сході України Ярославом Пашком та Романом Мирошніковим, які перебувають у Чехії на реабілітації. У зустрічі взяли участь громадяни України та ЧР, які надають волонтерську допомогу Україні.

До відома громадян, відвідувачів консульського відділу | 11 жовтня, 14:26

Звертаємо Вашу увагу, що з технічних причин тимчасово відсутня можливість зареєструватися на прийом до консульського відділу у системі реєстрації через Інтернет.

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка представив у Празі п’єсу «Санація» за Вацлавом Гавелом | 10 жовтня, 08:38

Йдеться про спільний проект театру імені Івана Франка та Чеського центру при Посольстві Чеської Республіки в Україні в рамках проекту «Рік Гавела в Україні» з нагоди 80-річчя від дня народження Вацлава Гавела.