Посольство України в Чеській Республіці

20, Київ 08:02

Щодо висловлювань Президента ЧР Мілоша Земана

05 січня 2015, 12:44

У звʼязку з останніми висловлюваннями Президента Чеської Республіки Мілоша Земана щодо ситуації в Україні та постаті Степана Бандери Посольство України в Чеській Республіці заявляє, що у своїх відносинах з офіційною Прагою воно керується офіційною позицією Уряду ЧР, яка полягає в повній підтримці територіальної цілісності і незалежності України, а також не ставить під сумнів участь Росії у конфлікті на сході України.

Українська дипустанова вважає за доцільне наголосити, що, незважаючи на можливі розбіжності в поглядах на Степана Бандеру, для більшості українців він є символом боротьби за свободу і незалежність нашої Держави. 

Останні новини

Stop Killing Ilmi Umerov: | 26 серпня, 09:16

Activitists will gather on Maidan demanding from the Russian Federation to stop Ilmi Umerov’s tortures in Crimea Date: August 26th Time: 16:00 Place: Kyiv, Maidan Nezalezhnosti / Independence Square

День Незалежності України | 24 серпня, 19:15

З нагоди 25-ї річниці Незалежності України співробітники Посольства разом з представниками української громади та ЗМІ взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку, монументу Мати-Україна на Ольшанах, меморіальних дошок Івана Франка та Михайла Грушевського.

З 25-ю річницею Незалежності України! | 23 серпня, 15:16

Дорогі українці! Дозвольте щиро привітати Вас з визначною датою для кожного з нас – 25-ю річницею Незалежності України.

З Днем Державного Прапора України! | 23 серпня, 08:30

З нагоди свята в Посольстві України в Чеській Республіці відбулася церемонія підняття Державного Прапора України.

Шановні відвідувачі консульського відділу! | 17 серпня, 16:58

У зв"язку з відзначенням в Україні державного свята - Дня Незалежності України 24 серпня 2016 року консульський відділ Посольства не проводитиме прийом відвідувачів. Просимо запланувати візит до консульського відділу в інші дні.