Посольство України в Чеській Республіці

23, Київ 12:22

Щодо висловлювань Президента ЧР Мілоша Земана

05 січня 2015, 12:44

У звʼязку з останніми висловлюваннями Президента Чеської Республіки Мілоша Земана щодо ситуації в Україні та постаті Степана Бандери Посольство України в Чеській Республіці заявляє, що у своїх відносинах з офіційною Прагою воно керується офіційною позицією Уряду ЧР, яка полягає в повній підтримці територіальної цілісності і незалежності України, а також не ставить під сумнів участь Росії у конфлікті на сході України.

Українська дипустанова вважає за доцільне наголосити, що, незважаючи на можливі розбіжності в поглядах на Степана Бандеру, для більшості українців він є символом боротьби за свободу і незалежність нашої Держави. 

Останні новини

До Дня Конституції України | Сьогодні, 10:47

З нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України Посол України Борис Зайчук разом із співробітниками Посольства та представниками української громади поклали квіти до пам"ятної дошки Михайла Грушевського, монументу "Мати Україна" та могил діячів УНР та ЗУНР на Ольшанському цвинтарі Праги.

День пам'яті та примирення. Пам'ять про загиблих | 23 червня, 13:18

У 75-у річницю нападу гітлерівської Німеччини на СРСР в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

День Конституції України | 21 червня, 11:00

Шановна українська громадо! У зв"язку з відзначенням 20-ї річниці Конституції України запрошуємо Вас взяти участь у церемонії покладання квітів, яка відбудеться 24 червня 2016 року: 10:00 – пам"ятна дошка Михайла Грушевського (Прага 7, Dobrovského 28); 10:45 – монумент «Мати Україна», могили діячів УНР та ЗУНР (Ольшани).

Посол Борис Зайчук взяв участь у відкритті "Prague European Summit" | 06 червня, 17:17

Посол України в ЧР Борис Зайчук та перший секретар ПУ в ЧР Остап Лук'янчук 6 червня 2016 року взяли участь у відкритті триденного саміту ЄС "Prague European Summit", під час якого планується обговорення широкого спектру питань щодо майбутнього Європейського Союзу.

Український день у Карлових Варах | 06 червня, 09:14

4 червня у м.Карлові Вари відбувся Український день, організований міським Центром інтеграції іноземців.