Посольство України в Чеській Республіці

21, Київ 22:51

Карта України у «Футбольному атласі світу» за авторством Івана Трухліка має бути приведена у відповідність до норм міжнародного права

09 лютого, 17:36

Посол України в ЧР Б.Зайчук звернувся до чеського видавництва «Ottovo nakladatelství» з вимогою привести карту України у виданні «Футбольний атлас світу» за авторством Івана Трухліка у відповідність до норм міжнародного права.

У згаданому атласі Крим позначений тим же кольором, що і територія Росії. Окрім того, на загальній карті світу у цьому виданні кордони України не включають територію Криму.

У своєму листі Посол зазначив, що міжнародне співтовариство єдине у підтримці українського суверенітету та територіальної цілісності в рамках міжнародно визнаних кордонів і не визнає анексію Криму.

Тому видання карти України без території Криму суперечить міжнародному праву та цілком ігнорує консолідовану позицію країн Європейського Союзу щодо невизнання окупації Російською Федерацією Криму.

Останні новини

Чеська фірма «Вівой» зацікавлена в коопераційній співпраці з українськими виробниками одягу | 13 липня, 15:45

Фірма зацікавлена в коопераційній співпраці з українськими виробниками одягу з пошиття професійного спеціального  одягу для пожежників, поліції, армії, залізничників, енергетиків, транспортників, спеціального спортивного одягу для екстремальних видів спорту.

Чеська фірма TECHNISERV IT s.r.o. зацікавлена в налагодженні співпраці з розробниками програмних продуктів та розвитку інформаційних систем м. Харкова | 13 липня, 15:41

Чеська фірма готова співпрацювати як з фізичними особами-розробниками ІТ продуктів, так і з компаніями чи асоціаціями, планує орендувати свій офіс в м. Харків.

До Дня Конституції України | 27 червня, 10:47

З нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України Посол України Борис Зайчук разом із співробітниками Посольства та представниками української громади поклали квіти до пам"ятної дошки Михайла Грушевського, монументу "Мати Україна" та могил діячів УНР та ЗУНР на Ольшанському цвинтарі Праги.

День пам'яті та примирення. Пам'ять про загиблих | 23 червня, 13:18

У 75-у річницю нападу гітлерівської Німеччини на СРСР в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

День Конституції України | 21 червня, 11:00

Шановна українська громадо! У зв"язку з відзначенням 20-ї річниці Конституції України запрошуємо Вас взяти участь у церемонії покладання квітів, яка відбудеться 24 червня 2016 року: 10:00 – пам"ятна дошка Михайла Грушевського (Прага 7, Dobrovského 28); 10:45 – монумент «Мати Україна», могили діячів УНР та ЗУНР (Ольшани).