Посольство України в Чеській Республіці

3, Київ 17:19

Карта України у «Футбольному атласі світу» за авторством Івана Трухліка має бути приведена у відповідність до норм міжнародного права

09 лютого, 17:36

Посол України в ЧР Б.Зайчук звернувся до чеського видавництва «Ottovo nakladatelství» з вимогою привести карту України у виданні «Футбольний атлас світу» за авторством Івана Трухліка у відповідність до норм міжнародного права.

У згаданому атласі Крим позначений тим же кольором, що і територія Росії. Окрім того, на загальній карті світу у цьому виданні кордони України не включають територію Криму.

У своєму листі Посол зазначив, що міжнародне співтовариство єдине у підтримці українського суверенітету та територіальної цілісності в рамках міжнародно визнаних кордонів і не визнає анексію Криму.

Тому видання карти України без території Криму суперечить міжнародному праву та цілком ігнорує консолідовану позицію країн Європейського Союзу щодо невизнання окупації Російською Федерацією Криму.

Останні новини

Відбулася Скорботна хода пам"яті жертв Голодомору | 28 листопада, 09:32

27 листопада в центрі Праги відбулася Скорботна хода в пам"ять про жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр. Десятки українців та прихильників України пройшлися із свічками та плакатами від кафедрального храму св. Климентія до Староміської площі чеської столиці, де до присутніх звернувся Тимчасовий повірений Зіновій Гошовський.

Тіна Кароль з сольним концертом у Празі | 24 листопада, 10:24

28 листопада о 19:30 в празькому театрі HYBERNIA популярна українська співачка, заслужена артистка України Тіна Кароль порадує шанувальників свого таланту великою сольною програмою “Всі хіти”.

Освіта в Україні для іноземних громадян | 22 листопада, 12:29

Іноземці в Україні можуть здобувати освіту українською, російською або англійською мовами, в залежності від пропонованих програм та рівня знання мови абітурієнтом.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи дипломати Посольства разом з представниками української громади поклали квіти до меморіальної таблиці героям Небесної сотні на Ольшанах | 21 листопада, 18:28

Панахиду за полеглими героями Революції гідності відслужив греко-католицький священик отець Володимир. Дует «МарОля» виконав реквієм «Пливе кача по Тисині». Тимчасовий повірений Зіновій Гошовський дав коментар для української редакції «Радіо Свобода».

У Подєбрадах відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки, присвяченої діяльності в міжвоєнній Чехословаччині Української господарської академії та Українського технічно-господарського інституту | 15 листопада, 16:48

На подвір’ї Подєбрадського замку, в якому упродовж 1922-1945 рр. діяли українські освітні інституції, пролунали державні гімни України та Чеської Республіки.