Посольство України в Чеській Республіці

Карта України у «Футбольному атласі світу» за авторством Івана Трухліка має бути приведена у відповідність до норм міжнародного права

09 лютого, 17:36

Посол України в ЧР Б.Зайчук звернувся до чеського видавництва «Ottovo nakladatelství» з вимогою привести карту України у виданні «Футбольний атлас світу» за авторством Івана Трухліка у відповідність до норм міжнародного права.

У згаданому атласі Крим позначений тим же кольором, що і територія Росії. Окрім того, на загальній карті світу у цьому виданні кордони України не включають територію Криму.

У своєму листі Посол зазначив, що міжнародне співтовариство єдине у підтримці українського суверенітету та територіальної цілісності в рамках міжнародно визнаних кордонів і не визнає анексію Криму.

Тому видання карти України без території Криму суперечить міжнародному праву та цілком ігнорує консолідовану позицію країн Європейського Союзу щодо невизнання окупації Російською Федерацією Криму.

Останні новини

11-13 жовтня 2016 року в м. Запоріжжя відбудеться Міжнародний InCo Forum Integration & Cooperation | 21 вересня, 17:35

Для участі необхідно надіслати заявку на адресу:  e-mail: uzez@zoda.gov.ua Teл.: + 38 (061) 224-66-63; факс + 38 (061)  224-65-69  http://ziif.in.ua/

Відбулася зустріч з керівництвом Генпрокуратури України | 19 вересня, 09:58

У суботу 17 вересня 2016 року в Посольстві відбулася зустріч із заступником Генерального прокурора України – керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури  Н.І.Холодницьким та заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури В.В.Кривенком.

Прес-реліз українських товариств у Чехії від 16 вересня 2016 року | 16 вересня, 18:59

Українські товариства у Чеській Республіці, які зацікавлені в довгостроковому розвитку чесько-українських відносин, на своєму спільному засіданні 16 вересня 2016 року домовилися про такий прес-реліз, який стосується окремих питань суспільного життя з українською тематикою в Чехії:

Відбулася зустріч Тимчасового повіреного Зіновія Гошовського з настоятелем Кафедрального собору св. Климентія в Празі отцем Василем Сливоцьким | 14 вересня, 17:57

Сторони обговорили питання щодо ролі церкви в збереженні духовних цінностей людини, потреб українських прихожан, які перебувають у ЧР,  а також наголосили на значенні збалансованого міжконфесійного діалогу.  

Щодо VIII Міжнародного економічного форуму в м. Харків | 13 вересня, 15:01

23 вересня 2016 року у м. Харків відбудеться VIII Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» (http://www.led.org.ua).