Посольство України в Чеській Республіці

4, Київ 06:16

Карта України у «Футбольному атласі світу» за авторством Івана Трухліка має бути приведена у відповідність до норм міжнародного права

09 лютого, 17:36

Посол України в ЧР Б.Зайчук звернувся до чеського видавництва «Ottovo nakladatelství» з вимогою привести карту України у виданні «Футбольний атлас світу» за авторством Івана Трухліка у відповідність до норм міжнародного права.

У згаданому атласі Крим позначений тим же кольором, що і територія Росії. Окрім того, на загальній карті світу у цьому виданні кордони України не включають територію Криму.

У своєму листі Посол зазначив, що міжнародне співтовариство єдине у підтримці українського суверенітету та територіальної цілісності в рамках міжнародно визнаних кордонів і не визнає анексію Криму.

Тому видання карти України без території Криму суперечить міжнародному праву та цілком ігнорує консолідовану позицію країн Європейського Союзу щодо невизнання окупації Російською Федерацією Криму.

Останні новини

У м.Млада Болеслав відбувся концерт «Пісня не має кордонів» | 17 жовтня, 09:49

16 жовтня у залі музею «Шкода» в м.Млада Болеслав з великим успіхом пройшов концерт українських виконавців «Пісня не має кордонів». Захід приурочено до парафіяльного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Відбулася зустріч з учасниками АТО на Сході України та волонтерами | 12 жовтня, 17:44

Напередодні Дня захисника України у Посольстві України в ЧР відбулася зустріч з учасниками антитерористичної операції на Сході України Ярославом Пашком та Романом Мирошніковим, які перебувають у Чехії на реабілітації. У зустрічі взяли участь громадяни України та ЧР, які надають волонтерську допомогу Україні.

До відома громадян, відвідувачів консульського відділу | 11 жовтня, 14:26

Звертаємо Вашу увагу, що з технічних причин тимчасово відсутня можливість зареєструватися на прийом до консульського відділу у системі реєстрації через Інтернет.

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка представив у Празі п’єсу «Санація» за Вацлавом Гавелом | 10 жовтня, 08:38

Йдеться про спільний проект театру імені Івана Франка та Чеського центру при Посольстві Чеської Республіки в Україні в рамках проекту «Рік Гавела в Україні» з нагоди 80-річчя від дня народження Вацлава Гавела.

До 80-річчя Вацлава Гавела | 06 жовтня, 09:08

5 жовтня в залі Дворжака Чеської філармонії відбулися урочистості та концерт з нагоди 80-річчя від дня народження колишнього Президента Чеської Республіки Вацлава Гавела.