Посольство України в Чеській Республіці

23, Київ 12:43

Карта України у «Футбольному атласі світу» за авторством Івана Трухліка має бути приведена у відповідність до норм міжнародного права

09 лютого, 17:36

Посол України в ЧР Б.Зайчук звернувся до чеського видавництва «Ottovo nakladatelství» з вимогою привести карту України у виданні «Футбольний атлас світу» за авторством Івана Трухліка у відповідність до норм міжнародного права.

У згаданому атласі Крим позначений тим же кольором, що і територія Росії. Окрім того, на загальній карті світу у цьому виданні кордони України не включають територію Криму.

У своєму листі Посол зазначив, що міжнародне співтовариство єдине у підтримці українського суверенітету та територіальної цілісності в рамках міжнародно визнаних кордонів і не визнає анексію Криму.

Тому видання карти України без території Криму суперечить міжнародному праву та цілком ігнорує консолідовану позицію країн Європейського Союзу щодо невизнання окупації Російською Федерацією Криму.

Останні новини

До Дня Конституції України | 27 червня, 10:47

З нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України Посол України Борис Зайчук разом із співробітниками Посольства та представниками української громади поклали квіти до пам"ятної дошки Михайла Грушевського, монументу "Мати Україна" та могил діячів УНР та ЗУНР на Ольшанському цвинтарі Праги.

День пам'яті та примирення. Пам'ять про загиблих | 23 червня, 13:18

У 75-у річницю нападу гітлерівської Німеччини на СРСР в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

День Конституції України | 21 червня, 11:00

Шановна українська громадо! У зв"язку з відзначенням 20-ї річниці Конституції України запрошуємо Вас взяти участь у церемонії покладання квітів, яка відбудеться 24 червня 2016 року: 10:00 – пам"ятна дошка Михайла Грушевського (Прага 7, Dobrovského 28); 10:45 – монумент «Мати Україна», могили діячів УНР та ЗУНР (Ольшани).

Посол Борис Зайчук взяв участь у відкритті "Prague European Summit" | 06 червня, 17:17

Посол України в ЧР Борис Зайчук та перший секретар ПУ в ЧР Остап Лук'янчук 6 червня 2016 року взяли участь у відкритті триденного саміту ЄС "Prague European Summit", під час якого планується обговорення широкого спектру питань щодо майбутнього Європейського Союзу.

Український день у Карлових Варах | 06 червня, 09:14

4 червня у м.Карлові Вари відбувся Український день, організований міським Центром інтеграції іноземців.