Посольство України в Чеській Республіці

17, Київ 11:38

Карта України у «Футбольному атласі світу» за авторством Івана Трухліка має бути приведена у відповідність до норм міжнародного права

09 лютого, 17:36

Посол України в ЧР Б.Зайчук звернувся до чеського видавництва «Ottovo nakladatelství» з вимогою привести карту України у виданні «Футбольний атлас світу» за авторством Івана Трухліка у відповідність до норм міжнародного права.

У згаданому атласі Крим позначений тим же кольором, що і територія Росії. Окрім того, на загальній карті світу у цьому виданні кордони України не включають територію Криму.

У своєму листі Посол зазначив, що міжнародне співтовариство єдине у підтримці українського суверенітету та територіальної цілісності в рамках міжнародно визнаних кордонів і не визнає анексію Криму.

Тому видання карти України без території Криму суперечить міжнародному праву та цілком ігнорує консолідовану позицію країн Європейського Союзу щодо невизнання окупації Російською Федерацією Криму.

Останні новини

Свято останнього дзвоника в українській суботній школі «Ерудит» | Вчора, 16:45

29 травня в Будинку національних меншин  відбулося свято останнього дзвоника в українській суботній школі «Ерудит» (Прага), в якому взяли участь дипломати Посольства України в ЧР.

27 травня співробітники Посольства відвідали відкриття 11-го мультикультурного фестивалю FefuFest 2016 | 27 травня, 21:14

Цього року фестиваль проходив 27-29 травня в індустріальному середовищі Вантажного вокзалу Жіжков.

Відбулася зустріч з головою ГО "Асоціація підтримки прогресивних реформ" В'ячеславом Редьком | 26 травня, 16:43

26 травня Тимчасовий повірений у справах України в ЧР Зіновій Гошовський прийняв голову АППР, автора проекту "Guide UA"  В.Редька.

Учасники благодійного велопробігу «Українці в Європі» прибули до Праги | 24 травня, 20:18

24 травня відбулася зустріч дипломатів Посольства з учасниками європейського велопробігу «Українці в Європі», який стартував у Києві 15 травня 2016 року.

Відбулася зустріч з членами Лiги ветеранiв АТО та бойових дiй "Карпатська земля" | 23 травня, 20:08

23 травня дипломати Посольства відвідали виставку фотографій і дискусію під назвою «ФотоАТО: від Майдану до Війни». Фотографії були відзняті на мобільні телефони вояків 128-ї особливої гірсько-піхотної бригади ЗСУ.