Посольство України в Чеській Республіці

20, Київ 14:24

Карта України у «Футбольному атласі світу» за авторством Івана Трухліка має бути приведена у відповідність до норм міжнародного права

09 лютого, 17:36

Посол України в ЧР Б.Зайчук звернувся до чеського видавництва «Ottovo nakladatelství» з вимогою привести карту України у виданні «Футбольний атлас світу» за авторством Івана Трухліка у відповідність до норм міжнародного права.

У згаданому атласі Крим позначений тим же кольором, що і територія Росії. Окрім того, на загальній карті світу у цьому виданні кордони України не включають територію Криму.

У своєму листі Посол зазначив, що міжнародне співтовариство єдине у підтримці українського суверенітету та територіальної цілісності в рамках міжнародно визнаних кордонів і не визнає анексію Криму.

Тому видання карти України без території Криму суперечить міжнародному праву та цілком ігнорує консолідовану позицію країн Європейського Союзу щодо невизнання окупації Російською Федерацією Криму.

Останні новини

День Незалежності України | Вчора, 19:15

З нагоди 25-ї річниці Незалежності України співробітники Посольства разом з представниками української громади та ЗМІ взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку, монументу Мати-Україна на Ольшанах, меморіальних дошок Івана Франка та Михайла Грушевського.

З 25-ю річницею Незалежності України! | 23 серпня, 15:16

Дорогі українці! Дозвольте щиро привітати Вас з визначною датою для кожного з нас – 25-ю річницею Незалежності України.

З Днем Державного Прапора України! | 23 серпня, 08:30

З нагоди свята в Посольстві України в Чеській Республіці відбулася церемонія підняття Державного Прапора України.

Шановні відвідувачі консульського відділу! | 17 серпня, 16:58

У зв"язку з відзначенням в Україні державного свята - Дня Незалежності України 24 серпня 2016 року консульський відділ Посольства не проводитиме прийом відвідувачів. Просимо запланувати візит до консульського відділу в інші дні.

Шановні відвідувачі консульського відділу! | 17 серпня, 16:53

Щодня до консульського відділу Посольства, у тому числі в телефонному режимі, звертаються десятки, а то й сотні заявників. Через це інколи неможливо додзвонитися на інформаційну лінію.