Посольство України в Чеській Республіці

3, Київ 13:42

Карта України у «Футбольному атласі світу» за авторством Івана Трухліка має бути приведена у відповідність до норм міжнародного права

09 лютого 2016, 17:36

Посол України в ЧР Б.Зайчук звернувся до чеського видавництва «Ottovo nakladatelství» з вимогою привести карту України у виданні «Футбольний атлас світу» за авторством Івана Трухліка у відповідність до норм міжнародного права.

У згаданому атласі Крим позначений тим же кольором, що і територія Росії. Окрім того, на загальній карті світу у цьому виданні кордони України не включають територію Криму.

У своєму листі Посол зазначив, що міжнародне співтовариство єдине у підтримці українського суверенітету та територіальної цілісності в рамках міжнародно визнаних кордонів і не визнає анексію Криму.

Тому видання карти України без території Криму суперечить міжнародному праву та цілком ігнорує консолідовану позицію країн Європейського Союзу щодо невизнання окупації Російською Федерацією Криму.

Останні новини

Заява делегації України щодо триваючої російської агресії проти України та незаконної окупації Криму (мовою оригіналу) | 10 лютого, 17:08

Виголошена Постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні Ігорем Прокопчуком на 1133-му засіданні Постійної ради ОБСЄ 9 лютого 2017 року. Statement on “Russia’s on-going aggression against Ukraine and illegal occupation of Crimea” As for delivery by the Delegation of Ukraine to the 1133nd meeting of the Permanent Council, 9 February 2017

Український інститут: м’яка сила для просування сучасної України у світі | 10 лютого, 11:29

Павло Клімкін представляє проект Українського інституту – установи, яка презентуватиме сучасну Україну за кордоном. Презентацію можна переглянути за посиланням.