Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 22:23

Національна експозиція «Україна туристична» на туристичній виставці в м. Градець Кралове

18 березня 2017, 15:54

10-11 березня 2017 року у м. Градець Кралове проходила міжнародна виставка-ярмарок «INFOTOUR A CYKLOTURISTIKA 2017», на якій вперше були представлені туристичні можливості України.

 

Міжнародна туристична виставка у м. Градець Кралове є найбільшою у цьому регіоні. Традиційно в ній беруть участь представники сусідніх країн – Польщі, Словаччини, Сербії, Хорватії, а також Австрії та Німеччини. Здебільшого - це туристичні агенції, представники державних інформаційних центрів та приватних фірм, котрі приїздять з партнерських регіонів міста Градець Кралове та Краловеградецького краю.

Організатором стенду «Україна туристична» стало Регіональне українське товариство Східної Чехії. В роботі Національної експозиції «Україна туристична» взяли також участь:
- Українська асоціація активного та екологічного туризму ( http://uaeta.org);
- Громад. організація “Туристичне товариство “Карпатські стежки”(http://stezhky.org.ua/);
- “Міжнародний фонд “Вільна душа України”;
- Чеська приватна фірма NELI UK s.r.o.;
- Інформаційно-аналітична служба «Європейсько-Східний діалог» (IASEED, Прага).

За інформацією керівника Регіонального українського товариства Східної Чехії Наталії Доценко, до української експозиції протягом двох днів роботи виставки весь час була прикута велика увага як зі сторони організаторів заходу (місто Градець Кралове та адміністрація Краловеградецького краю), так і зі сторони відвідувачів, постійно проходили переговори з представниками фірм та компаній туристичного руху.

Відбулися також зустрічі з керівництвом Краловеградецького краю на чолі з заступником гетьмана з міжнародних відносин І.Томковою; радником гетьмана з питань регіонального розвитку П.Гечко; керівником словацького видавництва JOMA Й. Чурілла.

Великий інтерес у відвідувачів викликала змістовна презентація туристичних можливостей усіх регіонів України, проведена головою правління Української асоціації екологічного та активного туризму Сергієм Підмогильним на головній сцені виставки “INFOTOUR A CYKLOTURISTIKA 2017”.

Протягом двох днів Національну експозицію «Україна туристична» відвідало біля 1 000 гостей та учасників.

Останні новини

Літературно-музичний вечір до 130-річчя від дня народження української письменниці Наталени Королеви | 15 березня, 17:00

14 березня у м.Мнєлнік відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 130-й річниці від дня народження відомої української письменниці Наталени Королеви.

Зустріч в Посольстві з Ігорем Козловським | 12 березня, 18:29

Сьогодні до Посольства завітав почесний гість – відомий український історик, вчений-релігієзнавець, без перебільшення унікальна людина - Ігор Козловський.

Шевченківські дні в Празі | 09 березня, 21:12

9 березня українці Чехії зібралися біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Празі, аби віддати шану славетному Кобзареві Тарасові Григоровичу Шевченку в День його народження.