Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 07:40

Крайовий суд в Остраві скасував реєстрацію т.зв. “представницького центру днр”

28 червня, 19:25

Крайовий суд в Остраві в середу, 28 червня ц.р., скасував реєстрацію т.зв. “представницького центру днр”, відкритого в Остраві 1 вересня 2016 р. 

Водночас, суд постановив ліквідувати саме товариство, яке знаходилося під керівництвом самозваного “почесного консула” Нели Ліскової. Відповідно до рішення суду, діяльність товариства визнана незаконною. 

Міністр закордонних справ ЧР Любомір Заоралек привітав це важливе рішення в мережі Twitter. 
https://twitter.com/ZaoralekL/status/879999328873570304

Останні новини

День Гідності та Свободи в Празі відзначили відкриттям фотовиставки та презентацією соціального мультимедійного проекту «Переможці» | 21 листопада, 17:19

21 листопада у Міській бібліотеці Праги відбулася презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці» про ветеранів АТО та жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу.  

АНОНС: Презентація в Празі соціального мультимедійного проекту "Переможці" | 17 листопада, 16:47

21 листопада, в День Гідності та Свободи, о 12:00 у Малому залі Центральної міської бібліотеки Праги (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1) відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці», що розповідає історії ветеранів АТО, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу. Вони почали нове життя, займаються спортом, одружуються, народжують дітей, подорожують, дехто займається бізнесом, дехто повернувся на військову службу, але всі з оптимізмом дивляться в майбутнє, надихаючи інших людей.