Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 07:41

6 червня до Посольства завітала група дітей загиблих Героїв України

06 липня, 12:42

18 дітей зі Львівської та Волинської областей, батьки яких загинули під час бойових дій на сході України,  упродовж тижня відпочивають у Чеській Республіці на запрошення Міжнародної громадської організації «Українська Європейська Перспектива» в рамках реалізації проекту «Допомагаємо Україні разом».

Для дітей підготовлено цікаву, насичену програму.

Під час відвідання Посольства діти поділилися своїми враженнями від перебування в Чехії.  Посол Євген Перебийніс розповів дітям про Чеську Республіку, вручив на згадку про перебування в Празі подарунки, подякував організаторам за реалізацію проекту.

Відпочинок дітей організовано за підтримки та сприяння керівництва міської частини Прага за кошти чеських благодійників.

Побажаємо дітям веселих канікул!

Останні новини

День Гідності та Свободи в Празі відзначили відкриттям фотовиставки та презентацією соціального мультимедійного проекту «Переможці» | 21 листопада, 17:19

21 листопада у Міській бібліотеці Праги відбулася презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці» про ветеранів АТО та жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу.  

АНОНС: Презентація в Празі соціального мультимедійного проекту "Переможці" | 17 листопада, 16:47

21 листопада, в День Гідності та Свободи, о 12:00 у Малому залі Центральної міської бібліотеки Праги (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1) відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці», що розповідає історії ветеранів АТО, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу. Вони почали нове життя, займаються спортом, одружуються, народжують дітей, подорожують, дехто займається бізнесом, дехто повернувся на військову службу, але всі з оптимізмом дивляться в майбутнє, надихаючи інших людей.