Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 12:51

Відзначення 26-ї річниці Незалежності України

27 серпня 2017, 20:30

26-ту річницю Незалежності України колектив Посольства спільно з українцями Праги відзначив покладанням квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку, пам'ятної дошки Михайлу Грушевському на будинку, де він мешкав, та дошки Івану Франку на палаці Жофін, де він свого часу виступав.

24 серпня, в одній з центральних галерей Праги – Galerie Jakubska, відбулося відкриття виставки картин видатного, всесвітньо відомого українського художника Івана Марчука, яка триватиме до 10 вересня.

Дню Державного Прапора України та 26-й річниці Незалежності України було також присвячено сходження на найвищу вершину Чехії – гору Снєжка, організоване керівниками МГО «Українська Європейська Перспектива» та Uaportal.cz.

3 вересня в одному з центральних парків Праги «Стромовка» відбудеться Український фестиваль, присвячений відзначенню 26-ї річниці Незалежності України.  Головний організатор фестивалю – Товариство українців Чехії «Берегиня».

Останні новини

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом | 20 лютого, 17:33

20 лютого Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом.

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом | 19 лютого, 18:22

19 лютого відбулася зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом.

В Празі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні | 18 лютого, 19:58

Українці Чехії та чеська громадськість вшанували 18 лютого пам’ять Героїв Небесної Сотні.