Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 07:44

Відзначення 26-ї річниці Незалежності України

27 серпня, 20:30

26-ту річницю Незалежності України колектив Посольства спільно з українцями Праги відзначив покладанням квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку, пам'ятної дошки Михайлу Грушевському на будинку, де він мешкав, та дошки Івану Франку на палаці Жофін, де він свого часу виступав.

24 серпня, в одній з центральних галерей Праги – Galerie Jakubska, відбулося відкриття виставки картин видатного, всесвітньо відомого українського художника Івана Марчука, яка триватиме до 10 вересня.

Дню Державного Прапора України та 26-й річниці Незалежності України було також присвячено сходження на найвищу вершину Чехії – гору Снєжка, організоване керівниками МГО «Українська Європейська Перспектива» та Uaportal.cz.

3 вересня в одному з центральних парків Праги «Стромовка» відбудеться Український фестиваль, присвячений відзначенню 26-ї річниці Незалежності України.  Головний організатор фестивалю – Товариство українців Чехії «Берегиня».

Останні новини

День Гідності та Свободи в Празі відзначили відкриттям фотовиставки та презентацією соціального мультимедійного проекту «Переможці» | 21 листопада, 17:19

21 листопада у Міській бібліотеці Праги відбулася презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці» про ветеранів АТО та жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу.  

АНОНС: Презентація в Празі соціального мультимедійного проекту "Переможці" | 17 листопада, 16:47

21 листопада, в День Гідності та Свободи, о 12:00 у Малому залі Центральної міської бібліотеки Праги (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1) відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці», що розповідає історії ветеранів АТО, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу. Вони почали нове життя, займаються спортом, одружуються, народжують дітей, подорожують, дехто займається бізнесом, дехто повернувся на військову службу, але всі з оптимізмом дивляться в майбутнє, надихаючи інших людей.