Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 23:33

Зустріч Посла Є.П.Перебийноса з керівництвом Інституту з вивчення тоталітарних режимів та Архіву сил безпеки ЧР

01 вересня 2017, 19:09

1 вересня  Посол Євген Перебийніс зустрівся з керівником Інституту з вивчення тоталітарних режимів Зденєком Газдрою та керівником Архіву сил безпеки ЧР Світланою Птачніковою.

В ході зістрічі відбулося знайомство з роботою цих закладів, наявними в фондах Архіву сил безпеки Чехії матеріалами з української тематики, обговорено можливості реалізації спільних проектів.

Архів сил безпеки Чеської Республіки та Архів Служби безпеки України є чи не єдиними архівними установами в Європі, які надають доступ до своїх фондів усім бажаючим.

Останні новини

Літературно-музичний вечір до 130-річчя від дня народження української письменниці Наталени Королеви | 15 березня, 17:00

14 березня у м.Мнєлнік відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 130-й річниці від дня народження відомої української письменниці Наталени Королеви.

Зустріч в Посольстві з Ігорем Козловським | 12 березня, 18:29

Сьогодні до Посольства завітав почесний гість – відомий український історик, вчений-релігієзнавець, без перебільшення унікальна людина - Ігор Козловський.

Шевченківські дні в Празі | 09 березня, 21:12

9 березня українці Чехії зібралися біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Празі, аби віддати шану славетному Кобзареві Тарасові Григоровичу Шевченку в День його народження.

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом | 06 березня, 17:49

6 березня Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом, обговоривши з ним актуальну ситуацію на тимчасово окупованій Росією території Криму та триваючу агресію Росії сході України.