Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 18:57

Зустріч Посла Є.П.Перебийноса з керівництвом Інституту з вивчення тоталітарних режимів та Архіву сил безпеки ЧР

01 вересня, 19:09

1 вересня  Посол Євген Перебийніс зустрівся з керівником Інституту з вивчення тоталітарних режимів Зденєком Газдрою та керівником Архіву сил безпеки ЧР Світланою Птачніковою.

В ході зістрічі відбулося знайомство з роботою цих закладів, наявними в фондах Архіву сил безпеки Чехії матеріалами з української тематики, обговорено можливості реалізації спільних проектів.

Архів сил безпеки Чеської Республіки та Архів Служби безпеки України є чи не єдиними архівними установами в Європі, які надають доступ до своїх фондів усім бажаючим.

Останні новини

Підбиття результатів Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову | Сьогодні, 15:11

13 грудня у приміщенні Посольства України в Чеській Республіці відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову.

Відзначення 100-річчя Української дипломатичної служби та 25-річчя дипвідносин між Україною та Чеською Республікою | 07 грудня, 15:55

6 грудня в концертній залі Празької академії музики відбувся святковий концерт «Україна - Чехії», присвячений 100-річчю Української дипломатичної служби та 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Чеською Республікою.

В Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно" | 28 листопада, 16:24

Фільмом Марини Степанської "Стрімголов" в Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно".

Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні | 25 листопада, 21:49

25 листопада українська громада Чехії, спільно з чеськими друзями України, дипломатами Посольства України в Чеській Республіці зібралися на Вацлавській площі Праги аби вшанувати пам’ять невинних жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.