Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 22:28

Посол Євген Перебийніс привітав гостей та учасників першого українського фестивалю Прага УкрФест

04 вересня 2017, 11:02

3 вересня в Празі в рамках Днів української культури в Чеській Республіці пройшов перший український фестиваль "Прага УкрФест", який цього року було приурочено до відзначення 26-ї річниці Незалежності України.

Організаторами фестивалю виступили Товариство українців в Чехії "Берегиня", Український народний дім в ЧР та Українська ініціатива в Чеській Республіці.

У концертній програмі фестивалю виступили творчі колективи та виконавці  з Чехії, Польщі та України. Кожен бажаючий мав можливість скуштувати українські страви, придбати сувеніри, зокрема вишиванки.

Посол Євген Перебийній привітав гостей та учасників фестивалю з 26-ю річницею Незалежності України та закликав українців Чехії виявляти солідарність з Україною, гідно представляти свою державу закордоном.

«Треба робити навіть маленькі справи, висловлюючи солідарність з Україною. Якщо ви тут, значить, вам Україна не байдужа», – сказав Євген Перебийніс.

Метою фестивалю є популяризація української культури в Чехії.

Останні новини

Літературно-музичний вечір до 130-річчя від дня народження української письменниці Наталени Королеви | 15 березня, 17:00

14 березня у м.Мнєлнік відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 130-й річниці від дня народження відомої української письменниці Наталени Королеви.

Зустріч в Посольстві з Ігорем Козловським | 12 березня, 18:29

Сьогодні до Посольства завітав почесний гість – відомий український історик, вчений-релігієзнавець, без перебільшення унікальна людина - Ігор Козловський.

Шевченківські дні в Празі | 09 березня, 21:12

9 березня українці Чехії зібралися біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Празі, аби віддати шану славетному Кобзареві Тарасові Григоровичу Шевченку в День його народження.