Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 03:10

Посол Євген Перебийніс привітав гостей та учасників першого українського фестивалю Прага УкрФест

04 вересня, 11:02

3 вересня в Празі в рамках Днів української культури в Чеській Республіці пройшов перший український фестиваль "Прага УкрФест", який цього року було приурочено до відзначення 26-ї річниці Незалежності України.

Організаторами фестивалю виступили Товариство українців в Чехії "Берегиня", Український народний дім в ЧР та Українська ініціатива в Чеській Республіці.

У концертній програмі фестивалю виступили творчі колективи та виконавці  з Чехії, Польщі та України. Кожен бажаючий мав можливість скуштувати українські страви, придбати сувеніри, зокрема вишиванки.

Посол Євген Перебийній привітав гостей та учасників фестивалю з 26-ю річницею Незалежності України та закликав українців Чехії виявляти солідарність з Україною, гідно представляти свою державу закордоном.

«Треба робити навіть маленькі справи, висловлюючи солідарність з Україною. Якщо ви тут, значить, вам Україна не байдужа», – сказав Євген Перебийніс.

Метою фестивалю є популяризація української культури в Чехії.

Останні новини

Підбиття результатів Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову | 14 грудня, 15:11

13 грудня у приміщенні Посольства України в Чеській Республіці відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову.

Відзначення 100-річчя Української дипломатичної служби та 25-річчя дипвідносин між Україною та Чеською Республікою | 07 грудня, 15:55

6 грудня в концертній залі Празької академії музики відбувся святковий концерт «Україна - Чехії», присвячений 100-річчю Української дипломатичної служби та 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Чеською Республікою.

В Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно" | 28 листопада, 16:24

Фільмом Марини Степанської "Стрімголов" в Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно".

Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні | 25 листопада, 21:49

25 листопада українська громада Чехії, спільно з чеськими друзями України, дипломатами Посольства України в Чеській Республіці зібралися на Вацлавській площі Праги аби вшанувати пам’ять невинних жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.