Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 18:48

Урочистий прийом з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України

08 вересня, 20:44

8 вересня Посольством України в Чеській Республіці проведено урочистий прийом з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України, в якому взяли участь представники уряду та парламенту Чехії, ділових кіл, органів місцевого самоврядування, акредитованого в ЧР дипломатичного корпусу, діячі культури, журналісти, керівники українських громадських організацій Чехії.

Почесним гостем урочистого прийому був Міністр промисловості та торгівлі Чехії Їржі Гавлічек.

У виступі перед гостями Посол Євген Перебийніс наголосив на значенні незалежності України для багатьох поколінь українців, історичних аспектах здобуття Україною незалежності та боротьбі проти неоголошеної війни, розв’язаної Росією, зупинився на історичних зв’язках між Україною та Чехією, подякував друзям та партнерам за підтримку та солідарність (http://czechia.mfa.gov.ua/ua/embassy/ambassador/speeches).

Міністр Їржі Гавлічек відзначив подвійну цінність для України свята незалежності у цей складний період та побажав українському народові продовжувати відстоювати своє право на свободу, власну думку, право самостійно обирати своє майбутнє. За словами Міністра, Україна може розраховувати на Чехію як на надійного друга і партнера.

Останні новини

Підбиття результатів Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову | Сьогодні, 15:11

13 грудня у приміщенні Посольства України в Чеській Республіці відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову.

Відзначення 100-річчя Української дипломатичної служби та 25-річчя дипвідносин між Україною та Чеською Республікою | 07 грудня, 15:55

6 грудня в концертній залі Празької академії музики відбувся святковий концерт «Україна - Чехії», присвячений 100-річчю Української дипломатичної служби та 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Чеською Республікою.

В Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно" | 28 листопада, 16:24

Фільмом Марини Степанської "Стрімголов" в Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно".

Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні | 25 листопада, 21:49

25 листопада українська громада Чехії, спільно з чеськими друзями України, дипломатами Посольства України в Чеській Республіці зібралися на Вацлавській площі Праги аби вшанувати пам’ять невинних жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.