Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 22:12

Урочистий прийом з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України

08 вересня 2017, 20:44

8 вересня Посольством України в Чеській Республіці проведено урочистий прийом з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України, в якому взяли участь представники уряду та парламенту Чехії, ділових кіл, органів місцевого самоврядування, акредитованого в ЧР дипломатичного корпусу, діячі культури, журналісти, керівники українських громадських організацій Чехії.

Почесним гостем урочистого прийому був Міністр промисловості та торгівлі Чехії Їржі Гавлічек.

У виступі перед гостями Посол Євген Перебийніс наголосив на значенні незалежності України для багатьох поколінь українців, історичних аспектах здобуття Україною незалежності та боротьбі проти неоголошеної війни, розв’язаної Росією, зупинився на історичних зв’язках між Україною та Чехією, подякував друзям та партнерам за підтримку та солідарність (http://czechia.mfa.gov.ua/ua/embassy/ambassador/speeches).

Міністр Їржі Гавлічек відзначив подвійну цінність для України свята незалежності у цей складний період та побажав українському народові продовжувати відстоювати своє право на свободу, власну думку, право самостійно обирати своє майбутнє. За словами Міністра, Україна може розраховувати на Чехію як на надійного друга і партнера.

Останні новини

Літературно-музичний вечір до 130-річчя від дня народження української письменниці Наталени Королеви | 15 березня, 17:00

14 березня у м.Мнєлнік відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 130-й річниці від дня народження відомої української письменниці Наталени Королеви.

Зустріч в Посольстві з Ігорем Козловським | 12 березня, 18:29

Сьогодні до Посольства завітав почесний гість – відомий український історик, вчений-релігієзнавець, без перебільшення унікальна людина - Ігор Козловський.

Шевченківські дні в Празі | 09 березня, 21:12

9 березня українці Чехії зібралися біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Празі, аби віддати шану славетному Кобзареві Тарасові Григоровичу Шевченку в День його народження.