Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 02:43

День України та українсько-чеський бізнес-форум в Брно

29 вересня, 12:04

11 жовтня 2017 р. в м. Брно (Чеська Республіка), в рамках найбільшої у регіоні Центральної та Східної Європи міжнародної машинобудівної виставки, відбудеться інформаційно-іміджевий та бізнесовий захід «День України»  та українсько-чеський бізнес-форум, де будуть представлені торговельно-економічні, інвестиційні можливості України та Львівської області, а також відбудуться зустрічі у форматі B2B.

Очікується, що участь у Дні України, організованому Посольством України в Чеській Республіці та ТПП Чеської Республіки, братимуть  високі представники Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, міністерств закордонних справ та торгово-промислових палат двох країн, Львівської області, місцевих органів влади м.Брно та Південоморавського краю. Крім того, планується участь у заході представників ЄБРР, Чеського експортного банку, Чеського експортного кредитно-страхового агентства, а також українських і чеських ділових кіл.  

З програмою Дня України можна ознайомитися за посиланням: http://www.bvv.cz/_sys_/FileStorage/download/6/5725/supporting-programme-msv-2017.pdf