Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 07:45

День України та українсько-чеський бізнес-форум в Брно

13 жовтня, 12:31

11 жовтня 2017 р. у м. Брно, в рамках найбільшої у регіоні Центральної та Східної Європи міжнародної машинобудівної виставки, проведено інформаційно-іміджевий та бізнесовий захід «День України»  та українсько-чеський бізнес-форум, де були представлені торговельно-економічні, інвестиційні можливості України та Львівської області, а також відбулися зустрічі у форматі B2B.

У Дні України взяли участь високі представники Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства закордонних справ ЧР, делегація Львівської області на чолі з Головою Львівської обласної державної адміністрації О.Синюткою, представники ЄБРР, Чеського експортного банку, Чеського експортного кредитно-страхового агентства, а також українських і чеських ділових кіл.  

У своєму вітальному слові до учасників форуму Посол України в ЧР Євген Перебийніс підкреслив, що цей захід є черговим важливим кроком у напрямку розширення інформаційної та бізнесової присутності України в Чеській Республіці на тлі суттєвої активізації українсько-чеських відносин у політичній, торговельно-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

У цьому контексті заступник Міністра закордонних справ ЧР Милослав Сташек навіть назвав 2017 рік «роком України в зовнішній політиці Чеської Республіки», звернувши увагу на високу інтенсивність двосторонніх візитів та контактів між країнами на всіх рівнях. 

Учасники форуму, зокрема заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук та заступник Міністра промисловості і торгівлі ЧР Владімір Бертл, відзначили значні можливості для активізації та якісного розширення двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, диверсифікації українсько-чеської торгівлі на тлі стабілізації соціально-економічної ситуації в Україні та позитивної динаміки, яку демонструє чеська економіка. «Чеська Республіка готова стати воротами для виходу українського бізнесу на ринки країн ЄС», - наголосив Владімір Бертл.

У свою чергу, Михайло Тітарчук відзначив зацікавленість України у розвитку співпраці з Чеською Республікою як в традиційних галузях (промисловість, енергетика, сільське господарство тощо), так і в високотехнологічних та інноваційних сферах, зокрема, літакобудуванні, що сприятиме виведенню двосторонніх економічних відносин на якісно новий рівень.

Останні новини

День Гідності та Свободи в Празі відзначили відкриттям фотовиставки та презентацією соціального мультимедійного проекту «Переможці» | 21 листопада, 17:19

21 листопада у Міській бібліотеці Праги відбулася презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці» про ветеранів АТО та жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу.  

АНОНС: Презентація в Празі соціального мультимедійного проекту "Переможці" | 17 листопада, 16:47

21 листопада, в День Гідності та Свободи, о 12:00 у Малому залі Центральної міської бібліотеки Праги (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1) відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці», що розповідає історії ветеранів АТО, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу. Вони почали нове життя, займаються спортом, одружуються, народжують дітей, подорожують, дехто займається бізнесом, дехто повернувся на військову службу, але всі з оптимізмом дивляться в майбутнє, надихаючи інших людей.