Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 12:57

День України та українсько-чеський бізнес-форум в Брно

13 жовтня 2017, 12:31

11 жовтня 2017 р. у м. Брно, в рамках найбільшої у регіоні Центральної та Східної Європи міжнародної машинобудівної виставки, проведено інформаційно-іміджевий та бізнесовий захід «День України»  та українсько-чеський бізнес-форум, де були представлені торговельно-економічні, інвестиційні можливості України та Львівської області, а також відбулися зустрічі у форматі B2B.

У Дні України взяли участь високі представники Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства закордонних справ ЧР, делегація Львівської області на чолі з Головою Львівської обласної державної адміністрації О.Синюткою, представники ЄБРР, Чеського експортного банку, Чеського експортного кредитно-страхового агентства, а також українських і чеських ділових кіл.  

У своєму вітальному слові до учасників форуму Посол України в ЧР Євген Перебийніс підкреслив, що цей захід є черговим важливим кроком у напрямку розширення інформаційної та бізнесової присутності України в Чеській Республіці на тлі суттєвої активізації українсько-чеських відносин у політичній, торговельно-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

У цьому контексті заступник Міністра закордонних справ ЧР Милослав Сташек навіть назвав 2017 рік «роком України в зовнішній політиці Чеської Республіки», звернувши увагу на високу інтенсивність двосторонніх візитів та контактів між країнами на всіх рівнях. 

Учасники форуму, зокрема заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук та заступник Міністра промисловості і торгівлі ЧР Владімір Бертл, відзначили значні можливості для активізації та якісного розширення двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, диверсифікації українсько-чеської торгівлі на тлі стабілізації соціально-економічної ситуації в Україні та позитивної динаміки, яку демонструє чеська економіка. «Чеська Республіка готова стати воротами для виходу українського бізнесу на ринки країн ЄС», - наголосив Владімір Бертл.

У свою чергу, Михайло Тітарчук відзначив зацікавленість України у розвитку співпраці з Чеською Республікою як в традиційних галузях (промисловість, енергетика, сільське господарство тощо), так і в високотехнологічних та інноваційних сферах, зокрема, літакобудуванні, що сприятиме виведенню двосторонніх економічних відносин на якісно новий рівень.

Останні новини

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом | 20 лютого, 17:33

20 лютого Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом.

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом | 19 лютого, 18:22

19 лютого відбулася зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом.

В Празі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні | 18 лютого, 19:58

Українці Чехії та чеська громадськість вшанували 18 лютого пам’ять Героїв Небесної Сотні.