Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 07:45

Посол відвідав з робочим візитом край Височина

19 жовтня, 14:37

18 жовтня 2017 р. Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс  відвідав з робочим візитом край Височина, який упродовж останніх 10 років підтримує тісні партнерські відносини із Закарпатською областю. Візит відбувся на запрошення Гетьмана краю Височина Їржі Бєгоунка.

Посол висловив вдячність керівництву краю за надану фінансову і матеріальну підтримку у реконструкції дитячих дошкільних, шкільних і інших закладів у Закарпатській області.

Під час зустрічей було обговорено широке коло актуальних питань торговельно-економічного, інвестиційного та культурно-гуманітарного співробітництва між Закарпатською областю та краєм Височина. Досягнуто домовленості про активізацію двосторонньої торговельно-економічної співпраці, зокрема проведення у 2018 році українсько-чеського міжрегіонального економічного форуму в місті Їглава (край Височина).

Посол також ознайомився з передовим досвідом роботи Оперативно-рятувальної служби краю Височина.

Останні новини

День Гідності та Свободи в Празі відзначили відкриттям фотовиставки та презентацією соціального мультимедійного проекту «Переможці» | 21 листопада, 17:19

21 листопада у Міській бібліотеці Праги відбулася презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці» про ветеранів АТО та жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу.  

АНОНС: Презентація в Празі соціального мультимедійного проекту "Переможці" | 17 листопада, 16:47

21 листопада, в День Гідності та Свободи, о 12:00 у Малому залі Центральної міської бібліотеки Праги (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1) відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці», що розповідає історії ветеранів АТО, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу. Вони почали нове життя, займаються спортом, одружуються, народжують дітей, подорожують, дехто займається бізнесом, дехто повернувся на військову службу, але всі з оптимізмом дивляться в майбутнє, надихаючи інших людей.