Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 12:53

Посол відвідав з робочим візитом край Височина

19 жовтня 2017, 14:37

18 жовтня 2017 р. Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс  відвідав з робочим візитом край Височина, який упродовж останніх 10 років підтримує тісні партнерські відносини із Закарпатською областю. Візит відбувся на запрошення Гетьмана краю Височина Їржі Бєгоунка.

Посол висловив вдячність керівництву краю за надану фінансову і матеріальну підтримку у реконструкції дитячих дошкільних, шкільних і інших закладів у Закарпатській області.

Під час зустрічей було обговорено широке коло актуальних питань торговельно-економічного, інвестиційного та культурно-гуманітарного співробітництва між Закарпатською областю та краєм Височина. Досягнуто домовленості про активізацію двосторонньої торговельно-економічної співпраці, зокрема проведення у 2018 році українсько-чеського міжрегіонального економічного форуму в місті Їглава (край Височина).

Посол також ознайомився з передовим досвідом роботи Оперативно-рятувальної служби краю Височина.

Останні новини

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом | 20 лютого, 17:33

20 лютого Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом.

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом | 19 лютого, 18:22

19 лютого відбулася зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом.

В Празі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні | 18 лютого, 19:58

Українці Чехії та чеська громадськість вшанували 18 лютого пам’ять Героїв Небесної Сотні.