Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 07:44

Перебування в Празі українських освітян з метою обміну досвідом у сфері позашкільної овіти

27 жовтня, 15:41

24-26 жовтня в Празі перебувала група українських освітян, які в рамках реалізації гранту Президента України «Розроблення сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації» взяли участь в організованому керівництвом Будинку дітей та молоді Праги Міжнародному семінарі «Позашкільна освіта: міжнародний досвід».

Під час перебування в Празі українські фахівці, серед яких представники Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Рівненського міського Палацу дітей та молоді, Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, Національного інституту стратегічних досліджень, відвідали низку закладів позашкільної освіти Праги, ознайомилися з їх роботою, обмінялися досвідом.

25 жовтня під час відвідання Посольства України в ЧР члени української делегації  поділилися враженнями від налагодженої співпраці та планами взаємодії на майбутнє.

Останні новини

День Гідності та Свободи в Празі відзначили відкриттям фотовиставки та презентацією соціального мультимедійного проекту «Переможці» | 21 листопада, 17:19

21 листопада у Міській бібліотеці Праги відбулася презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці» про ветеранів АТО та жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу.  

АНОНС: Презентація в Празі соціального мультимедійного проекту "Переможці" | 17 листопада, 16:47

21 листопада, в День Гідності та Свободи, о 12:00 у Малому залі Центральної міської бібліотеки Праги (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1) відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці», що розповідає історії ветеранів АТО, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу. Вони почали нове життя, займаються спортом, одружуються, народжують дітей, подорожують, дехто займається бізнесом, дехто повернувся на військову службу, але всі з оптимізмом дивляться в майбутнє, надихаючи інших людей.