Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 13:02

Вивчення чеського досвіду організації системи охорони здоров'я

27 жовтня 2017, 18:22

16 та 26 жовтня в Празі з метою ознайомлення з організацією системи охорони здоров’я Чехії перебували дві делегації представників медичних та лікувально-профілактичних закладів України, а також обласних держадміністрацій, які відвідали одну з провідних лікарень міста – Загальну кінічну лікарню в Празі та познайомилися з роботою її відділень, оснащенням, системою фінансування тощо.  

16 жовтня для українських фахівців за сприяння Міністерства охорони здоров’я Чехії було організовано лекцію на тему «Система охорони здоров’я Чехії», яку прочитав професор Інституту післядипломної освіти у сфері медицини Мірослав Бартак. В ході лекції були наведені важливі статистичні дані, аспекти функціонування в країні страхової медицини, проведено порівняльний аналіз де-яких показників Чехії та України.

Поїздки було організовано Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством культури України, Міністерством закордонних справ України та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за сприяння Посольства України в Чеській Республіці.

Останні новини

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом | 20 лютого, 17:33

20 лютого Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом.

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом | 19 лютого, 18:22

19 лютого відбулася зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом.

В Празі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні | 18 лютого, 19:58

Українці Чехії та чеська громадськість вшанували 18 лютого пам’ять Героїв Небесної Сотні.