Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 07:44

Вивчення чеського досвіду організації системи охорони здоров'я

27 жовтня, 18:22

16 та 26 жовтня в Празі з метою ознайомлення з організацією системи охорони здоров’я Чехії перебували дві делегації представників медичних та лікувально-профілактичних закладів України, а також обласних держадміністрацій, які відвідали одну з провідних лікарень міста – Загальну кінічну лікарню в Празі та познайомилися з роботою її відділень, оснащенням, системою фінансування тощо.  

16 жовтня для українських фахівців за сприяння Міністерства охорони здоров’я Чехії було організовано лекцію на тему «Система охорони здоров’я Чехії», яку прочитав професор Інституту післядипломної освіти у сфері медицини Мірослав Бартак. В ході лекції були наведені важливі статистичні дані, аспекти функціонування в країні страхової медицини, проведено порівняльний аналіз де-яких показників Чехії та України.

Поїздки було організовано Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством культури України, Міністерством закордонних справ України та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за сприяння Посольства України в Чеській Республіці.

Останні новини

День Гідності та Свободи в Празі відзначили відкриттям фотовиставки та презентацією соціального мультимедійного проекту «Переможці» | 21 листопада, 17:19

21 листопада у Міській бібліотеці Праги відбулася презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці» про ветеранів АТО та жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу.  

АНОНС: Презентація в Празі соціального мультимедійного проекту "Переможці" | 17 листопада, 16:47

21 листопада, в День Гідності та Свободи, о 12:00 у Малому залі Центральної міської бібліотеки Праги (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1) відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці», що розповідає історії ветеранів АТО, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу. Вони почали нове життя, займаються спортом, одружуються, народжують дітей, подорожують, дехто займається бізнесом, дехто повернувся на військову службу, але всі з оптимізмом дивляться в майбутнє, надихаючи інших людей.