Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 23:34

Налагоджено співпрацю між Закарпатською областю та Краловоградецьким краєм

15 листопада 2017, 11:13

 

14 листопада Посол Євген Перебийніс відвідав з робочим візитом місто Градець Кралове, де провів зустріч з гейтманом Краловоградецького краю Чехії Їржі Штєпаном та взяв участь в урочистій церемонії підписання Угоди про співробітництво між Краловоградецьким краєм та Закарпатською областю. 

 

З українського боку угоду підписав Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, який перебуває з візитом в Чехії на чолі делегації Закарпатської області. 

 

Закарпатська область є лідером в Україні у здійсненні співробітництва з регіонами Чеської Республіки, встановивши на сьогодні партнерські відносини вже з чотирма чеськими краями. Кожна з цих угод передбачає реалізацію конкретних взаємовигідних проектів, в тому числі із залученням фінансування з європейських фондів.


Останні новини

Літературно-музичний вечір до 130-річчя від дня народження української письменниці Наталени Королеви | 15 березня, 17:00

14 березня у м.Мнєлнік відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 130-й річниці від дня народження відомої української письменниці Наталени Королеви.

Зустріч в Посольстві з Ігорем Козловським | 12 березня, 18:29

Сьогодні до Посольства завітав почесний гість – відомий український історик, вчений-релігієзнавець, без перебільшення унікальна людина - Ігор Козловський.

Шевченківські дні в Празі | 09 березня, 21:12

9 березня українці Чехії зібралися біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Празі, аби віддати шану славетному Кобзареві Тарасові Григоровичу Шевченку в День його народження.

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом | 06 березня, 17:49

6 березня Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом, обговоривши з ним актуальну ситуацію на тимчасово окупованій Росією території Криму та триваючу агресію Росії сході України.