Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 19:13

Налагоджено співпрацю між Закарпатською областю та Краловоградецьким краєм

15 листопада, 11:13

 

14 листопада Посол Євген Перебийніс відвідав з робочим візитом місто Градець Кралове, де провів зустріч з гейтманом Краловоградецького краю Чехії Їржі Штєпаном та взяв участь в урочистій церемонії підписання Угоди про співробітництво між Краловоградецьким краєм та Закарпатською областю. 

 

З українського боку угоду підписав Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, який перебуває з візитом в Чехії на чолі делегації Закарпатської області. 

 

Закарпатська область є лідером в Україні у здійсненні співробітництва з регіонами Чеської Республіки, встановивши на сьогодні партнерські відносини вже з чотирма чеськими краями. Кожна з цих угод передбачає реалізацію конкретних взаємовигідних проектів, в тому числі із залученням фінансування з європейських фондів.


Останні новини

Підбиття результатів Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову | Сьогодні, 15:11

13 грудня у приміщенні Посольства України в Чеській Республіці відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову.

Відзначення 100-річчя Української дипломатичної служби та 25-річчя дипвідносин між Україною та Чеською Республікою | 07 грудня, 15:55

6 грудня в концертній залі Празької академії музики відбувся святковий концерт «Україна - Чехії», присвячений 100-річчю Української дипломатичної служби та 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Чеською Республікою.

В Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно" | 28 листопада, 16:24

Фільмом Марини Степанської "Стрімголов" в Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно".

Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні | 25 листопада, 21:49

25 листопада українська громада Чехії, спільно з чеськими друзями України, дипломатами Посольства України в Чеській Республіці зібралися на Вацлавській площі Праги аби вшанувати пам’ять невинних жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.