Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 19:12

День Гідності та Свободи в Празі відзначили відкриттям фотовиставки та презентацією соціального мультимедійного проекту «Переможці»

21 листопада, 17:19

21 листопада у Міській бібліотеці Праги відбулася презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці» про ветеранів АТО та жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу.  

Вони почали нове життя, займаються спортом, одружуються, народжують дітей, подорожують, дехто займається бізнесом, дехто повернувся на військову службу, але всі з оптимізмом дивляться в майбутнє, надихаючи інших людей.

“Переможців” в Празі представила куратор проекту та ведуча ТСН на 1+1 - Соломія Вітвіцька, а також особисто його учасники проекту – Вадим Свириденко та Вадим Довгорук. Проект складається із вражаючих фотосвітлин бійців АТО, що не втратили силу духу, відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відеобекстейджу, серії сюжетів Соломії Вітвіцької, а також благодійного випуску журналу VIVA! Родзинкою заходу став душевний виступ української співачки Світлани Тарабарової.

Як зазначив Посол України в Чехії Євген Перебийніс, відкриваючи захід, учасники проекту - українські герої уособлюють собою Україну, яка втратила частину своєї території, але не втратила здатність продовжувати боротьбу.

Презентація проекту відбулася у співпраці Посольства України в Чеській Республіці з громадським об’єднанням «Рута» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ України.

Під час презентації глядачам презентували англомовну версію благодійного випуску журналу VIVA! «Переможці». Всі гроші, зібрані від розповсюдження журналу, спрямовані на розвиток сучасного протезування в Україні.

Організатори проекту надають українським військовослужбовцям якісну психічну та фізичну реабілітацію, здійснюють спортивне протезування, допомагають ветеранам не зламатись, повернувшись до мирного життя, підкорювати нові вершини як в спорті, так і в особистому житті.

Проект починався як фотовиставка, але задум швидко перетворився на великий мультимедійний проект, і його вже представили в багатьох містах України - Києві, Дніпропетровську, Харкові, Івано-Франківську, Запоріжжі, Херсоні, Черкасах, Тернополі та Хмельницькому та в одинадцяти країнах світу.  

Виставка у Міській бібліотеці Праги триватиме до 3 грудня.

Фото події: http://czechia.mfa.gov.ua/ua/press-center/photos/2228-prezentacija-socialynogo-mulytimedijnogo-projektu-peremozhci

Останні новини

Підбиття результатів Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову | Сьогодні, 15:11

13 грудня у приміщенні Посольства України в Чеській Республіці відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову.

Відзначення 100-річчя Української дипломатичної служби та 25-річчя дипвідносин між Україною та Чеською Республікою | 07 грудня, 15:55

6 грудня в концертній залі Празької академії музики відбувся святковий концерт «Україна - Чехії», присвячений 100-річчю Української дипломатичної служби та 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Чеською Республікою.

В Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно" | 28 листопада, 16:24

Фільмом Марини Степанської "Стрімголов" в Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно".

Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні | 25 листопада, 21:49

25 листопада українська громада Чехії, спільно з чеськими друзями України, дипломатами Посольства України в Чеській Республіці зібралися на Вацлавській площі Праги аби вшанувати пам’ять невинних жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.