Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 22:21

День Гідності та Свободи в Празі відзначили відкриттям фотовиставки та презентацією соціального мультимедійного проекту «Переможці»

21 листопада 2017, 17:19

21 листопада у Міській бібліотеці Праги відбулася презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці» про ветеранів АТО та жінки-волонтера, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу.  

Вони почали нове життя, займаються спортом, одружуються, народжують дітей, подорожують, дехто займається бізнесом, дехто повернувся на військову службу, але всі з оптимізмом дивляться в майбутнє, надихаючи інших людей.

“Переможців” в Празі представила куратор проекту та ведуча ТСН на 1+1 - Соломія Вітвіцька, а також особисто його учасники проекту – Вадим Свириденко та Вадим Довгорук. Проект складається із вражаючих фотосвітлин бійців АТО, що не втратили силу духу, відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відеобекстейджу, серії сюжетів Соломії Вітвіцької, а також благодійного випуску журналу VIVA! Родзинкою заходу став душевний виступ української співачки Світлани Тарабарової.

Як зазначив Посол України в Чехії Євген Перебийніс, відкриваючи захід, учасники проекту - українські герої уособлюють собою Україну, яка втратила частину своєї території, але не втратила здатність продовжувати боротьбу.

Презентація проекту відбулася у співпраці Посольства України в Чеській Республіці з громадським об’єднанням «Рута» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ України.

Під час презентації глядачам презентували англомовну версію благодійного випуску журналу VIVA! «Переможці». Всі гроші, зібрані від розповсюдження журналу, спрямовані на розвиток сучасного протезування в Україні.

Організатори проекту надають українським військовослужбовцям якісну психічну та фізичну реабілітацію, здійснюють спортивне протезування, допомагають ветеранам не зламатись, повернувшись до мирного життя, підкорювати нові вершини як в спорті, так і в особистому житті.

Проект починався як фотовиставка, але задум швидко перетворився на великий мультимедійний проект, і його вже представили в багатьох містах України - Києві, Дніпропетровську, Харкові, Івано-Франківську, Запоріжжі, Херсоні, Черкасах, Тернополі та Хмельницькому та в одинадцяти країнах світу.  

Виставка у Міській бібліотеці Праги триватиме до 3 грудня.

Фото події: http://czechia.mfa.gov.ua/ua/press-center/photos/2228-prezentacija-socialynogo-mulytimedijnogo-projektu-peremozhci

Останні новини

Літературно-музичний вечір до 130-річчя від дня народження української письменниці Наталени Королеви | 15 березня, 17:00

14 березня у м.Мнєлнік відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 130-й річниці від дня народження відомої української письменниці Наталени Королеви.

Зустріч в Посольстві з Ігорем Козловським | 12 березня, 18:29

Сьогодні до Посольства завітав почесний гість – відомий український історик, вчений-релігієзнавець, без перебільшення унікальна людина - Ігор Козловський.

Шевченківські дні в Празі | 09 березня, 21:12

9 березня українці Чехії зібралися біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Празі, аби віддати шану славетному Кобзареві Тарасові Григоровичу Шевченку в День його народження.