Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 19:12

В Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно"

28 листопада, 16:24

Фільмом Марини Степанської "Стрімголов" в Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно".

Посол України в Чехії Євген Перебийніс, відкриваючи фестиваль, висловив побажання, аби він став щорічним. 
У церемонії відкриття взяли також участь начальник відділу Державного агентства України з питань кіно Мар'ян Лукань, генеральний директор Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» Андрій Халпахчі, режисер фільму "Стрімголов" Марина Степанська, яка закликала присутніх символічно підтримати українського режисера Олега Сенцова, незаконно заарештованого у травні 2014 року у м. Сімферополь російськими окупаційними силовими структурами та засудженого в РФ до 20 років позбавлення волі з відбуванням покарання в Сибіру у колонії суворого режиму.

За рішенням організаторів #FreeSentsov стало гаслом празького фестивалю.

Фестиваль організований за підтримки Міністерства закордонних справ України. Організатори фестивалю - громадське об'єднання "Рута", Національний кіноархів Чехії, Державне агентство України з питань кіно, Molodist Kyiv International Film Festival, Посольство України в Чеській Республіці.

«Тиждень українського кіно» триватиме до 1 грудня.

Докладніше: https://www.facebook.com/events/133810153985609/

Останні новини

Підбиття результатів Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову | Сьогодні, 15:11

13 грудня у приміщенні Посольства України в Чеській Республіці відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову.

Відзначення 100-річчя Української дипломатичної служби та 25-річчя дипвідносин між Україною та Чеською Республікою | 07 грудня, 15:55

6 грудня в концертній залі Празької академії музики відбувся святковий концерт «Україна - Чехії», присвячений 100-річчю Української дипломатичної служби та 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Чеською Республікою.

Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні | 25 листопада, 21:49

25 листопада українська громада Чехії, спільно з чеськими друзями України, дипломатами Посольства України в Чеській Республіці зібралися на Вацлавській площі Праги аби вшанувати пам’ять невинних жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні.

"Тиждень українського кіно" в Празі | 24 листопада, 12:18

З 27 листопада по 1 грудня у Празі, у кінотеатрах Атлас та Понрепо, пройде «Тиждень українського кіно».