Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 23:33

В Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно"

28 листопада 2017, 16:24

Фільмом Марини Степанської "Стрімголов" в Празі відкрився фестиваль "Тиждень українського кіно".

Посол України в Чехії Євген Перебийніс, відкриваючи фестиваль, висловив побажання, аби він став щорічним. 
У церемонії відкриття взяли також участь начальник відділу Державного агентства України з питань кіно Мар'ян Лукань, генеральний директор Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» Андрій Халпахчі, режисер фільму "Стрімголов" Марина Степанська, яка закликала присутніх символічно підтримати українського режисера Олега Сенцова, незаконно заарештованого у травні 2014 року у м. Сімферополь російськими окупаційними силовими структурами та засудженого в РФ до 20 років позбавлення волі з відбуванням покарання в Сибіру у колонії суворого режиму.

За рішенням організаторів #FreeSentsov стало гаслом празького фестивалю.

Фестиваль організований за підтримки Міністерства закордонних справ України. Організатори фестивалю - громадське об'єднання "Рута", Національний кіноархів Чехії, Державне агентство України з питань кіно, Molodist Kyiv International Film Festival, Посольство України в Чеській Республіці.

«Тиждень українського кіно» триватиме до 1 грудня.

Докладніше: https://www.facebook.com/events/133810153985609/

Останні новини

Літературно-музичний вечір до 130-річчя від дня народження української письменниці Наталени Королеви | 15 березня, 17:00

14 березня у м.Мнєлнік відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 130-й річниці від дня народження відомої української письменниці Наталени Королеви.

Зустріч в Посольстві з Ігорем Козловським | 12 березня, 18:29

Сьогодні до Посольства завітав почесний гість – відомий український історик, вчений-релігієзнавець, без перебільшення унікальна людина - Ігор Козловський.

Шевченківські дні в Празі | 09 березня, 21:12

9 березня українці Чехії зібралися біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Празі, аби віддати шану славетному Кобзареві Тарасові Григоровичу Шевченку в День його народження.

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом | 06 березня, 17:49

6 березня Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом, обговоривши з ним актуальну ситуацію на тимчасово окупованій Росією території Криму та триваючу агресію Росії сході України.