Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 12:49

Підбиття результатів Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову

14 грудня 2017, 15:11

13 грудня у приміщенні Посольства України в Чеській Республіці відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Першого конкурсу перекладачів з української на чеську мову.

Організатором конкурсу виступила Чеська асоціація україністів. За інформацією керівника асоціації Терези Хланьової, в конкурсі взяло участь 20 учасників, з різних куточків Чехії та з України, що свідчить про значний інтерес до його проведення. Журі конкурсу складалося з 6 фахівців-україністів, які одноголосно присудили перемогу перекладачу Катерині Газукіній.

Під час церемонії вручення нагород та сертифікатів Посол України в Чехії Євген Перебийніс привітав усіх учасників та побажав їм, не залежно від результатів, продовжувати цю діяльність, підкреслив актуальність проведення конкурсу, який є важливим інструментом популяризації української культури, привернення уваги до України та україністики як професії, поштовхом для активізації перекладацької діяльності та, відповідно, стимулом для розвитку україністики в ЧР.

Конкурс проведено за підтримки Міністерства закордонних справ України.