Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 18:01

Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Радеком Вондрачеком

18 січня, 16:26

18 січня Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Радеком Вондрачеком, привітавши його з нещодавнім обранням на посаду та висловивши сподівання на подальший активний розвиток українсько-чеського міжпарламентського співробітництва.

Піч час зустрічі Посол поінформував Р.Вондрачека про ситуацію в тимчасово окупованому Росією Криму і на Донбасі, триваючу агресію РФ проти України, а також про грубе порушення Кремлем міжнародного права та прав людини на окупованих територіях. Є.Перебийніс наголосив на важливості продовження міжнародної підтримки України та політики санкцій проти Росії та подякував чеському парламенту за чітку позицію щодо засудження агресивних дій Росії в Україні та невизнання спроби анексії Криму.

Є.Перебийніс ознайомив Голову Палати депутатів з ходом реформ в Україні, в т.ч. із заходами, спрямованими на поліпшення бізнес-клімату та умов інвестування, імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Також були обговорені питання активізації двостороннього політичного діалогу між Україною і Чехією, зокрема на міжпарламентському рівні.

Останні новини

Українська поличка в Міській бібліотеці в Празі | 23 травня, 18:10

Посольство України передало до Міської бібліотеки в Празі українські книжки для дітей та дорослих. Книжки празьким читачам подарували українські видавці, які приїздили на фестиваль "Світ книги".

Вшанування пам’яті жертв політичних репресій | 21 травня, 15:30

21 травня дипломати Посольства України в Чеській Республіці вшанували пам’ять жертв політичних репресій в Україні покладанням квітів на могили похованих на Ольшанському кладовищі Праги in memoriam Президента Карпатської України Августина Волошина та першого посла УНР у Чехословаччині Максима Славінського, загиблих в застінках НКВС.

18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу | 15 травня, 20:04

Запрошуємо взяти участь у вшануванні пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року, яке відбудеться в Празі 18 травня о 17:30 біля пам'ятника жертвам комуністичного терору, Уєзд.