Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 12:46

Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Радеком Вондрачеком

18 січня, 16:26

18 січня Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки Радеком Вондрачеком, привітавши його з нещодавнім обранням на посаду та висловивши сподівання на подальший активний розвиток українсько-чеського міжпарламентського співробітництва.

Піч час зустрічі Посол поінформував Р.Вондрачека про ситуацію в тимчасово окупованому Росією Криму і на Донбасі, триваючу агресію РФ проти України, а також про грубе порушення Кремлем міжнародного права та прав людини на окупованих територіях. Є.Перебийніс наголосив на важливості продовження міжнародної підтримки України та політики санкцій проти Росії та подякував чеському парламенту за чітку позицію щодо засудження агресивних дій Росії в Україні та невизнання спроби анексії Криму.

Є.Перебийніс ознайомив Голову Палати депутатів з ходом реформ в Україні, в т.ч. із заходами, спрямованими на поліпшення бізнес-клімату та умов інвестування, імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Також були обговорені питання активізації двостороннього політичного діалогу між Україною і Чехією, зокрема на міжпарламентському рівні.

Останні новини

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом | 20 лютого, 17:33

20 лютого Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом.

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом | 19 лютого, 18:22

19 лютого відбулася зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом.

В Празі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні | 18 лютого, 19:58

Українці Чехії та чеська громадськість вшанували 18 лютого пам’ять Героїв Небесної Сотні.