Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 18:01

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Головою правління та Генеральним директором АТ «Чеська залізниця» Павелом Кртеком

22 січня, 17:12

У ході зустрічі були обговорені перспективні напрями розширення українсько-чеської співпраці у сфері залізничного транспорту, зокрема, запровадження повноцінного прямого пасажирського залізничного сполучення між Україною та Чехією.

Крім того, були відзначені значні можливості у використанні транзитного потенціалу обох країн, існування перспективних проектів щодо розширення перевезень вантажів залізничним транспортом, зокрема, у контексті реалізації ідеї відтворення «Шовкового шляху» - організації перевезень між Європою та Азією транзитом через територію України з використанням залізнично-паромних переправ Чорного та Каспійського морів.

Посол також подякував керівнику Чеської залізниці за швидку та адекватну реакцію у питанні припинення поширення щоденників компанії з некоректною картою України, на якій території Криму та Сходу України були позначені як спірні. У свою чергу, Павел Кртек звернувся з проханням прийняти вибачення за цю прикру помилку, яка сталася з вини видавників карти, та запевнив, що у подальшому компанія більш уважно ставитиметься до цього питання.

Останні новини

Українська поличка в Міській бібліотеці в Празі | 23 травня, 18:10

Посольство України передало до Міської бібліотеки в Празі українські книжки для дітей та дорослих. Книжки празьким читачам подарували українські видавці, які приїздили на фестиваль "Світ книги".

Вшанування пам’яті жертв політичних репресій | 21 травня, 15:30

21 травня дипломати Посольства України в Чеській Республіці вшанували пам’ять жертв політичних репресій в Україні покладанням квітів на могили похованих на Ольшанському кладовищі Праги in memoriam Президента Карпатської України Августина Волошина та першого посла УНР у Чехословаччині Максима Славінського, загиблих в застінках НКВС.

18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу | 15 травня, 20:04

Запрошуємо взяти участь у вшануванні пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року, яке відбудеться в Празі 18 травня о 17:30 біля пам'ятника жертвам комуністичного терору, Уєзд.