Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 23:19

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом

19 лютого, 18:22

19 лютого відбулася зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром охорони здоров'я Чехії Адамом Войтехом.

Було обговорено можливості розвитку двостороннього співробітництва в галузі охорони здоров’я, в т.ч. продовження реалізації проектів підвищення кваліфікації українських фахівців в медичних закладах Чехії в рамках проекту MEDEVAC, зокрема у сфері реабілітології.

Євген Перебийніс поінформував співрозмовника про здійснювану в Україні реформу системи охорони здоров’я та висловив зацікавленість у вивченні чеського досвіду реформування цієї галузі. З цією метою домовлено про активізацію взаємодії між міністерствами охорони здоров’я двох країн.

Посол також подякував Міністрові за допомогу Чехії у лікуванні та реабілітації в ЧР поранених українських військовослужбовців та висловив сподівання на продовження таких проектів.

Останні новини

Літературно-музичний вечір до 130-річчя від дня народження української письменниці Наталени Королеви | 15 березня, 17:00

14 березня у м.Мнєлнік відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 130-й річниці від дня народження відомої української письменниці Наталени Королеви.

Зустріч в Посольстві з Ігорем Козловським | 12 березня, 18:29

Сьогодні до Посольства завітав почесний гість – відомий український історик, вчений-релігієзнавець, без перебільшення унікальна людина - Ігор Козловський.

Шевченківські дні в Празі | 09 березня, 21:12

9 березня українці Чехії зібралися біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Празі, аби віддати шану славетному Кобзареві Тарасові Григоровичу Шевченку в День його народження.

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом | 06 березня, 17:49

6 березня Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом, обговоривши з ним актуальну ситуацію на тимчасово окупованій Росією території Криму та триваючу агресію Росії сході України.