Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 23:16

Зустріч Посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом

20 лютого, 17:33

20 лютого Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Міністром культури Чехії Ільєю Шмідом.

Було обговорено можливості реалізації спільних українсько-чеських культурних проектів у 2019-2020 роках, підтримки чеською стороною деяких проектів, запланованих на 2018 рік, активізації взаємодії між міністерствами культури обох країн.

Євген Перебийніс подякував за підтримку Міністерством культури Чехії діяльності українських громадських організацій Чехії.

Міністр І.Шмід відзначив зацікавленість чеської сторони у поглибленні розвитку тісних відносин між Україною та Чеською Республікою в культурній сфері.

Останні новини

Літературно-музичний вечір до 130-річчя від дня народження української письменниці Наталени Королеви | 15 березня, 17:00

14 березня у м.Мнєлнік відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 130-й річниці від дня народження відомої української письменниці Наталени Королеви.

Зустріч в Посольстві з Ігорем Козловським | 12 березня, 18:29

Сьогодні до Посольства завітав почесний гість – відомий український історик, вчений-релігієзнавець, без перебільшення унікальна людина - Ігор Козловський.

Шевченківські дні в Празі | 09 березня, 21:12

9 березня українці Чехії зібралися біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Празі, аби віддати шану славетному Кобзареві Тарасові Григоровичу Шевченку в День його народження.

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом | 06 березня, 17:49

6 березня Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом, обговоривши з ним актуальну ситуацію на тимчасово окупованій Росією території Криму та триваючу агресію Росії сході України.