Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 23:22

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Міністром сільського господарства Чеської Республіки Їржі Мілеком

22 лютого, 13:07

22 лютого відбулась зустріч Посла Євгена Перебийноса з Міністром сільського господарства Чеської Республіки Їржі Мілеком, у ході якої були обговорені перспективні напрямки українсько-чеського співробітництва в агропромисловій сфері.

Зокрема, йшлося про продовження активної взаємодії Міністерства агропромислової політики і продовольства України та Міністерства сільського господарства ЧР, роботи в рамках українсько-чеської Міжурядової комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва.

Сторони відзначили існування значного потенціалу для збільшення обсягів  торгівлі сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами між Україною та Чехією, яка за підсумками 2017 року зросла на 9,2 млн. доларів США та становила 53,4 млн. доларів США. Цьому має сприяти активізація взаємодії українських та чеських ділових кіл, проведення двосторонніх бізнес-форумів, організація спеціалізованих бізнес-місій, розширення участі компаній двох країн у виставкових заходах, українсько-чеської виробничої кооперації та інвестиційної співпраці в сфері АПК.

Є.Перебийніс ознайомив Міністра з ходом реформ в Україні, в тому числі заходами, спрямованими на поліпшення бізнес-клімату та умов інвестування, реалізацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема, в частині створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

У свою чергу, Ї.Мілек підвердив готовність Чехії ділитися досвідом, у т.ч. шляхом надання необхідної консультативно-дорадчої та технічної допомоги, щодо модернізації АПК, у сфері лісного господарства, гармонізації національного законодавства з правовими нормами ЄС, а також проведення необхідних реформ у галузі сільського господарства.

Останні новини

Літературно-музичний вечір до 130-річчя від дня народження української письменниці Наталени Королеви | 15 березня, 17:00

14 березня у м.Мнєлнік відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 130-й річниці від дня народження відомої української письменниці Наталени Королеви.

Зустріч в Посольстві з Ігорем Козловським | 12 березня, 18:29

Сьогодні до Посольства завітав почесний гість – відомий український історик, вчений-релігієзнавець, без перебільшення унікальна людина - Ігор Козловський.

Шевченківські дні в Празі | 09 березня, 21:12

9 березня українці Чехії зібралися біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Празі, аби віддати шану славетному Кобзареві Тарасові Григоровичу Шевченку в День його народження.

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом | 06 березня, 17:49

6 березня Посол Євген Перебийніс зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних справ, оборони та безпеки Сенату Парламенту Чеської Республіки Франтішеком Бубланом, обговоривши з ним актуальну ситуацію на тимчасово окупованій Росією території Криму та триваючу агресію Росії сході України.