Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 02:43

Презентація туристичного потенціалу України

21 березня, 18:05

21 березня в Посольстві України в Чеській Республіці у співпраці з компанією «Міжнародні Авіалінії України» проведено презентацію туристичних можливостей нашої держави. Участь у заході взяли представники українських та чеських туристичних компаній, міністерств та установ Чехії, які опікуються питаннями туризму, чеських ЗМІ.

У своєму вітальному слові Посол України в Чеській Республіці  Євген Перебийніс наголосив на величезному туристичному потенціалі України, яка для багатьох в Європі, на жаль, залишається «terra incognita». При цьому Україна є невід’ємною частиною європейського культурно-цивілізаційного простору та має чим гордитися і що показати світу. Посол також висловив сподівання, що презентація стане стимулом як для присутніх на заході, так і для чеських туристів у цілому відвідати Україну, а також сприятиме подоланню негативних штампів і стереотипів, які поширені в інформаційному просторі Чехії.

У ході презентації українські туристичні компанії «Ukrainian incentives», «Sputnik Kiev», «Adventure tours in Ukraine» представили різні напрямки туризму в Україні та свої послуги в цій сфері. Відбулась також змістовна презентація послуг компанії «Міжнародні Авіалінії України».

Українські та чеські туристичні компанії мали можливість встановити безпосередні ділові контакти та обговорити можливі напрямки співпраці з організації туристичних турів в Україну.