Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 18:05

Чехія підтримує територіальну цілісність України та здійснювані нею реформи

04 травня, 17:10

3 травня Політичний директор МЗС України Олексій Макєєв зустрівся у Празі із заступником Міністра закордонних справ Чехії з питань безпеки та багатосторонніх питань Іво Шрамеком та Політичним директором Давідом Конецким.

Обговорювалися питання регіональної і міжнародної безпеки, з фокусом на агресію РФ на сході України, енергетичну безпеку та сучасні гібридні виклики і загрози. В контексті безпекової ситуації на сході України йшлося про послідовність виконання Мінських угод, продовження санкційного тиску на агресора, захист прав людини на тимчасово непідконтрольних українській владі територіях, запровадження миротворчої місії ООН на окуповані території Донбасу, протидію інформаційній агресії Росії, підтримку Чехією реформ в Україні.

Останні новини

Українська поличка в Міській бібліотеці в Празі | 23 травня, 18:10

Посольство України передало до Міської бібліотеки в Празі українські книжки для дітей та дорослих. Книжки празьким читачам подарували українські видавці, які приїздили на фестиваль "Світ книги".

Вшанування пам’яті жертв політичних репресій | 21 травня, 15:30

21 травня дипломати Посольства України в Чеській Республіці вшанували пам’ять жертв політичних репресій в Україні покладанням квітів на могили похованих на Ольшанському кладовищі Праги in memoriam Президента Карпатської України Августина Волошина та першого посла УНР у Чехословаччині Максима Славінського, загиблих в застінках НКВС.

18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу | 15 травня, 20:04

Запрошуємо взяти участь у вшануванні пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року, яке відбудеться в Празі 18 травня о 17:30 біля пам'ятника жертвам комуністичного терору, Уєзд.