Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 18:04

Дитячий футбол миру

08 травня, 10:28

7 травня до Посольства України в Чеській Республіці завітала група дітей з Ясинуватського району та міста Авдіївка Донецької області, які приїхали до Чехії в рамках реалізації громадською спілкою «Промінь Україна» міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру».

Для дітей зі східної України, де Росія продовжує війну проти нашої держави, ця поїздка стала першою поїздкою за кордон, під час якої вони зіграли товариський матч з учнями однієї з празьких гімназій, познайомилися з культурною спадщиною чеської столиці, сфотографувалися біля пам’ятника Т.Шевченку, відвідали Український культурно-освітній центр «Крок», побували у місцевому зоопарку.

Під час відвідання Посольства діти поділилися своїми враженнями від відвідання Праги. Посол України в Чехії Євген Перебийніс наголосив на важливості реалізації подібних проектів, які доносять до світової громадськості інформацію про ситуацію на сході України, триваючу російську агресію, та назвав присутніх гостей «юними дипломатами, які як і дипломати Посольства представляють Україну, зокрема тут, в Чеській Республіці».

За словами координатора проекту, Ганни Крисюк, його метою є формування здорової нації, популяризація здорового способу життя, презентація України у світі через дитячий спорт, поширення ідей миру і добра.

Останні новини

Українська поличка в Міській бібліотеці в Празі | 23 травня, 18:10

Посольство України передало до Міської бібліотеки в Празі українські книжки для дітей та дорослих. Книжки празьким читачам подарували українські видавці, які приїздили на фестиваль "Світ книги".

Вшанування пам’яті жертв політичних репресій | 21 травня, 15:30

21 травня дипломати Посольства України в Чеській Республіці вшанували пам’ять жертв політичних репресій в Україні покладанням квітів на могили похованих на Ольшанському кладовищі Праги in memoriam Президента Карпатської України Августина Волошина та першого посла УНР у Чехословаччині Максима Славінського, загиблих в застінках НКВС.

18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу | 15 травня, 20:04

Запрошуємо взяти участь у вшануванні пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року, яке відбудеться в Празі 18 травня о 17:30 біля пам'ятника жертвам комуністичного терору, Уєзд.