Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 18:04

Всесвітній день вишиванки

15 травня, 18:35

Шановні друзі!

 Щиро запрошуємо усіх Вас, Ваших друзів, рідних та близьких відзначити Всесвітній день вишиванки.

Впевнені, що 17 травня та у наступні кілька днів заходи з відзначення цього свята пройдуть в багатьох містах Чехії, де живуть та працюють українці.

Українців Праги запрошуємо 17 травня традиційно зустрітисяо 18:00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку (nám. Kinských), а 20 травня приєднатися до «Вишиванкової ходи» центром Праги, що розпочнеться о 13:30 від Греко-католицької церкви Святого Климента (Karlova 1, Praha 1).

Вишиванка єднає!

Останні новини

Українська поличка в Міській бібліотеці в Празі | 23 травня, 18:10

Посольство України передало до Міської бібліотеки в Празі українські книжки для дітей та дорослих. Книжки празьким читачам подарували українські видавці, які приїздили на фестиваль "Світ книги".

Вшанування пам’яті жертв політичних репресій | 21 травня, 15:30

21 травня дипломати Посольства України в Чеській Республіці вшанували пам’ять жертв політичних репресій в Україні покладанням квітів на могили похованих на Ольшанському кладовищі Праги in memoriam Президента Карпатської України Августина Волошина та першого посла УНР у Чехословаччині Максима Славінського, загиблих в застінках НКВС.

18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу | 15 травня, 20:04

Запрошуємо взяти участь у вшануванні пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року, яке відбудеться в Празі 18 травня о 17:30 біля пам'ятника жертвам комуністичного терору, Уєзд.

Україна на Празькому книжковому ярмарку "Світ книги" | 11 травня, 14:30

10 травня в Празі відкрився 24 Міжнародний книжковий ярмарок та літературний фестиваль “Світ книги”, який триватиме до 13 травня.