Посольство України в Чеській Республіці

, Київ 13:00

До уваги іноземних громадян, які мають намір відвідати окуповану територію України - Автономну Республіку Крим

21 квітня 2017, 00:00

4 червня 2015 року Кабінет Міністрів України Постановою № 367 затвердив  Порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, яким регулюються, серед іншого, в’їзд на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї іноземців та осіб без громадянства - з урахуванням вимог Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”.

Серед іншого Порядком передбачається, що в’їзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї здійснюється через контрольні пункти за паспортним документом та  спеціальним дозволом, виданим територіальним органом Державної міграційної служби.

Іноземні журналісти для в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим повинні також мати погодження Міністерства інформаційної політики України, яке подається до територіального органу Державної міграційної служби України.

Перелік контрольних пунктів наведено в додатку 1 Порядку. У разі порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, встановленого цим Порядком, особи притягатимуться до відповідальності.

Міністерство закордонних справ України ще раз наголошує на необхідності дотримання чинного порядку відвідання Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Наголошуємо також, що морські порти у містах Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія та Ялта закриті для міжнародного судноплавства, про що було офіційно офіційно повідомлено держави-члени Міжнародної морської організації (ІМО).

В’їзд на тимчасово окуповану територію АР Крим іноземним журналістам.