• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • čeština
Ділові пропозиції регіонів України
Опубліковано 08 лютого 2018 року о 13:37

Вінниця – українське місто, яке динамічно розвивається та відкрите до інноваційних рішень. Впродовж останніх років було реалізовано багато масштабних інвестиційних проектів. Станом на сьогоднішній день, представники як українського, так і європейського й світового бізнесу мають плани по створенню потужних виробництв у місті, що допомагає формувати економіку Вінниці та регіону. Саме тому Вінниця є містом, сприятливим для інвестицій, а Вінницька міська рада надає професійний індивідуальний супровід інвестору з метою ефективної реалізації інвестиційних проектів. Місто має високий рейтинг інвестиційної привабливості invА+ та займає першість у «Рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України» (від Transparency International Ukraine), а також в рейтингу легкості ведення бізнесу Regional Doing Business. Вінниця 6 років поспіль визнається найкомфортнішим містом для життя за підсумками муніципальних опитувань від Міжнародного Республіканського Інституту та соціологічної групи «Рейтинг».

У Вінниці на постійній основі ведеться системна робота щодо залучення інвестицій. Зокрема, для інвесторів пропонуються інвестиційні площі типу “greenfield” та “brownfield”, які забезпечені необхідною інженерною інфраструктурою для здійснення ефективної господарської діяльності.

Прикладом привабливої локації для інвестицій є «Вінницький індустріальний парк» - ділянка, площею 35,7 га, оснащена всіма необхідними технічними комунікаціями. Пріоритетні галузі промисловості Індустріального парку відповідно до затвердженого плану: виробництво меблів, ремонт та монтаж машин і обладнання; машинобудування; логістика та сервісне обслуговування.

Варто зазначити, що інвестори - учасники індустріального парку отримують низку преференцій. Зокрема, звільнення від пайової участі, пільги на імпорт з країн-членів СОТ, звільнення від мита (в залежності від типу обладнання і майна) та ін.

Поруч з «Вінницьким індустріальним парком» на ділянці 19,3 га розташований індустріальний парк «Вінницький кластер холодильного машинобудування», на його території уже декілька років успішно функціонує та розвивається підприємство холдингу UBC Group – «Green Cool». Також розпочато роботи по введенню в дію підприємства по виробництву спорядження для зимових видів спорту світового рівня на території індустріального парку «Вінтер Спорт», площею 25 га.

Вінницькою міською радою з метою залучення інвестицій та ефективного супроводу та підтримки інвесторів впродовж їх діяльності в місті, було створено комунальне підприємство «Вінницький муніципальний центр інновацій», яке є також керуючою компанією «Вінницького індустріального парку». Однією з основних функцій підприємства є юридичний супровід та отримання всіх необхідних дозволів для учасників індустріального парку.

Ще одним прикладом масштабної інвестиції є Інноваційно- технологічний парк «Кристал» – перший в Україні муніципальний інноваційно-технологічний парк, що спрямований на підсилення існуючих та створення нових високотехнологічних та креативних індустрій у Вінниці та Подільському регіоні. Простір екосистеми складає понад 8500 м2, до неї входять: Fab Lab і лабораторії, Центр розвитку підприємництва, ІТ-школа, офіси, конференц-зала, коворкінг, публічні простори та дитячий техноцентр.

Більш детальну інформацію про індустріальні парки м. Вінниці, Інноваційно-технологічний парк «Кристал» та інвестиційний профіль міста Ви можете знайти за наступним посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1A37ICfQKp9Pcx7AeayByxgL9ijU2PBvE?usp=sharing.

В разі зацікавленості, уповноважені представники Вінницької міської ради готові надати всю необхідну інформацію та організувати ознайомчий візит на територію «Вінницького індустріального парку» та «Вінницького кластеру холодильного машинобудування». Електронна адреса для листування: dei@vmr.gov.ua.


Інвестиційний паспорт м. Вінниця та індустріальні парки міста: https://www.vmr.gov.ua/en/ContentLibrary/Investment%20passport%20Vinnytsia%20Eng.pdf

Website: https://investinvinnytsia.com/

20 травня 2020 року на Тернопільщині у Збаразькому замку відбудеться Міжнародний інвестиційний форум “Тернопільщина Invest – 2020”, який стане майданчиком для дискусій керівників підприємств, інвесторів та партнерів.

Детальна інформація на веб-сторінці Форуму: http://www.te-invest.com/

Відео:
https://www.youtube.com/watch?v=dEHoi1Cc-yU

https://www.youtube.com/watch?v=aN3gNETyF_0

Суб'єкти господарювання Івано-Франківської області, зацікавлені в експорті свої продукції/послуг (перелік та орієнтовні обсяги): https://bit.ly/2HILcD2

Пропонуємо до ознайомлення інвестиційний паспорт Запорізької області та тематичний інформаційний відео-ролик англійською мовою: https://investment.zoda.gov.ua/Invest-potential

Львівська обласна держадміністрація виступає надійним партнером для бізнесу, а Львівська область є передовим регіоном України в економічному розвитку та відкритою для інновацій. Інвестиційними перевагами області є розвинена інфраструктура та близькість до кордону з Європейським Союзом, наявність висококваліфікованих трудових ресурсів, конкурентна оплата праці. Львівщина має вигідне географічне розташування: регіон знаходиться на перетині транспортних коридорів і торговельних шляхів між Європою та Азією. Надлишок кваліфікованої робочої сили, що утворився на ринку праці області, є незаперечною перевагою у виборі місця розташування виробничих потужностей компаній.

Львівська область має приклади успішно реалізованих інвестиційних проєктів низки підприємств з виробництва продукції, а саме: "Леоні Ваерінг Системе" (Німеччина), "Електроконтакт" (Нексанс, Франція), "Фуджикура Аутомотів Європа" (Японія), Група "Агропросперіс" (головний інвестор NCH Capital, США), "Агро ЛВ Лімітед" (United Faпners Holding Company, Саудівська Аравія), "Д-МІКС УКРАЇНА" (Голландія), ''Галіція Грінері" (Голландія) та "Датський текстиль" (Данія). Зокрема, японська компанія "Фуджикура Аутомотів Європа", як інвестиційний проєкт, була реалізована в максимально стислі терміни з моменту прийняття рішення до початку діяльності - 5,5 місяців.

З метою успішного функціонування на території Львівщини підприємств створено Службу інвестора - консультативно-дорадчий орган при обласній державній адміністрації, який діє для вирішення поточних проблемних питань наявних і потенційних інвесторів у процесі здійснення ними господарської діяльності, а також для налагодження співпраці органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у забезпеченні належних умов діяльності суб'єктів господарювання. Облдержадміністрація гарантує повний супровід проєктів, забезпечує сприяння у його реалізації - від пошуку локації для розміщення виробництва до введення об'єкта в експлуатацію, а також надає допомогу в подальшій діяльності компанії.

Інвестиційні об'єкти на території Львівської області: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1J2LMEh-J2VfHYPL5cmN4eJ-h6U6khbz7naQJv3BQzyc/edit#gid=0

invetment-passport-of-lviv-region-2019-presentation-ukr.pdf

Пропонуємо до ознайомлення інвестиційний паспорт Черкаської області, який доступний для вільного скачування: ua-buy-from-cherkasy-region-2020-card.pdf

Більше інформації про інвестиційні можливості області Ви знайдете на сайті Черкаської обласної адміністрації в розділі Start investing

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux