Посольство України в Чеській Республіці

Київ 03:32

Новини

Дата з по

Посол Євген Перебийніс зустрівся з єпископом празьким Вацлавом Малим | 14 червня, 16:06

14 червня 2019 року Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс провів зустріч з єпископом празьким Вацлавом Малим та деканом Метропольного капітулу при храмі святого Віта в Празі Ондржеєм Павекем. 

Зміни в графіку роботи Консульства в червні 2019 р. | 12 червня, 18:07

Шановні відвідувачі консульського відділу! У понеділок 17 червня 2019 року та в п'ятницю 28 червня прийом відвідувачів не здійснюватиметься. 

У Плзні презентували проект "Переможці" | 07 червня, 11:48

У м. Плзень 6 червня було відкрито велику благодійну фотовиставку українського соціального мультимедійного проекту «Переможці», ініційованого ТСН та журналом VIVA! Відкриття виставки було приурочено до відзначення 30-ї річниці переломної для Чехії Оксамитової революції. Відкриття виставки відбулося в присутності гейтмана Плзеньского краю Йозефа Бернарда та Посла України в Чехії Євгена Перебийноса.

В Сенаті Парламенту Чеської Республіки відбулася конференція на тему: "Сталінський Голодомор в Україні 1932-1933: приховувана війна на знищення Українського народу" | 04 червня, 21:54

4 червня в Сенаті Парламенту Чеської Республіки під патронатом заступниці Голови Сенату Парламенту ЧР Мілуше Горської відбулася організована Посольством України в Чехії міжнародна конференція на тему «Сталінський Голодомор в Україні 1932-1933: приховувана війна на знищення українського народу».

У Празі перебуває делегація Міністерства екології та природних ресурсів України | 03 червня, 16:19

3 червня делегація Міністерства екології та природних ресурсів України на чолі із заступником Міністра М.С. Кузьо, яка перебуває в Чеській Республіці (ЧР) з робочим візитом з метою обміну досвідом стосовно імплементації положень Директиви 2010/75 ЄС «Про промислові викиди (інтегроване запобігання та контроль забруднення)», зустрілась із заступником Міністра охорони навколишнього середовища ЧР В.Смржем.

Виставка українського екслібриса в Празі | 31 травня, 11:51

30 травня 2019 в галереї «Скляного палацу» на Празі 6 за підтримки міської ради Праги 6 та під патронатом Посла Чехії в Україні Євгена Перебийноса відбулося відкриття виставки «Сучасний український екслібрис», на якій представлено роботи 35 художників з усієї України. 

Гібридні загрози з погляду Чеської Республіки та України | 27 травня, 19:43

27 травня в приміщенні Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки відбулася Міжнародна конференція під патронатом депутата та історика Павела Жачека «Гібридні загрози з погляду Чеської Республіки та України». У заході взяли участь провідні чеські та українські історики, аналітики та фахівці з медіапростору та дезінформації, журналісти. На запрошення депутата Павела Жачека та за фінансової підтримки МЗС України до участі в конференції долучилися українські дослідники Анна Олійник та Володимир Бірчак з Центру досліджень визвольного руху України.

Четвертий мегамарш вишиванок пройшов у Празі | 20 травня, 15:20

19 травня в Празі учетверте пройшов «Мегамарш у вишиванках». Орагнізацією та підготовкою заходу займалися українські організації "Берегиня" та "Асоціація українців у Чехії "Євромайдан".  Кілька сотень українських сімей із дітьми традиційно пройшли центральними вулицями міста від собору Святого Климента до Карлової площі.

У Празі поклали квіти до могил видатних українців - жертв політичних репресій | 20 травня, 15:00

19 травня, в День пам'яті жертв політичних репресій, співробітники Посольства України в Чехії вшанували пам'ять українських діячів, які у 1945 році стали жертвами радянського репресивного режиму. 

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з делегацією українських фермерів | 20 травня, 12:48

17 травня Посол України в  Чеській Республіці Євген Перебийніс та дипломати економічного відділу Посольства провели зустріч з делегацією українських фермерів та представників галузевих асоціацій, які відвідали чеські міста Прага та Брно в рамках проекту Міністерства сільського господарства ЧР з підтримки економічної дипломатії.