Посольство України в Чеській Республіці

Київ 01:19

Новини

Дата з по

У празькому парку відкрили виставку фотографій українського національного вбрання "Щирі" | 17 вересня, 14:46

Національні українські костюми ХІХ століття, традиції святкування основних річних свят українців та світлини українських зірок в національному вбранні від учора можна побачити в центрі Праги. У популярному серед туристів та пражан парку Кампа відкрилася виставка фотографій з двох проектів «Щирі. Кольори» та «Щирі. Свята», наданих Посольству України в Чехїі ТЦ Домосфера та Gres Todorchuk PR. Виставка триватиме до 6 жовтня 2019 р. 

Київська область підписала Меморандум про співпрацю з Центральночеським краєм Чеської Республіки | 10 вересня, 18:59

10 вересня розпочався візит делегації Київської області на чолі з головою Київської обласної державної адміністрації Михайлом Бно-Айріяном та головою Київської обласної ради Миколою Стариченком до Центральночеського краю Чеської Республіки.

Прем'єр-міністр Чехії Андрей Бабіш взяв участь у відзначенні 28-мої річниці незалежності України в Празі | 06 вересня, 19:04

5 вересня в Празі відбулося дипломатичне прийняття Посольства України з нагоди відзначення 28-ої річниці відновлення незалежності України, що супроводжувалося модним показом нової, інспірованої Україною, колекції одягу чеської дизайнерки українського походження Наталі Руден під назвою «Джерела».

День пам'яті захисників України в Празі | 29 серпня, 19:16

Посол Євген Перебийніс вшанував пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

У Празі представили визначні туристичні пам'ятки України | 28 серпня, 19:26

23 серпня у приміщенні Посольства України в Чеській Республіці у рамках відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України відбулося відкриття виставки фотографій, що в різні роки перемогли на українських етапах конкурсів «Вікі любить пам’ятки». З 28 серпня частину цих робіт можна побачити на вуличних стендах Посольства у Празі.

День Державного Прапора України в Празі | 23 серпня, 22:15

23 серпня в Посольстві України в Чеській Республіці відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. На щоглу було піднято бойове знамено одного з військових підрозділів України, люб'язно передане Посольству українськими військовими минулого року. У церемонії взяли участь місцеві українці, чеські друзі України та співробітники Посольства. Після церемонії Посол поспілкувався з журналістами, які долучилися до церемонії підняття прапора.

Посол Євген Перебийніс здійснив візит до Південночеського краю | 22 серпня, 20:07

У рамках візиту до Південночеського краю Посол Євген Перебийніс відвідав агровиставку "Земля-годувальниця" та провів переговори з очільницею краю Іваною Страською та мером м. Чеське Будєйовіце Їржі Свободою. 

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Уповноваженою Чеської Республіки із захисту прав людини Анною Шабатовою | 22 серпня, 10:36

21 серпня Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся в м. Брно з Уповноваженою Чеської Республіки із захисту прав людини Анною Шабатовою, з якою обговорив можливість налагодження співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини щодо питань, пов'язаних із захистом прав громадян України, зокрема трудових мігрантів, в Чеській Республіці.

Call for participation «Ukrainian-Czech-Slovak Dialogue: Through Common Values to Common Development» | 21 серпня, 20:22

Czech journalists are invited to take part in the 5-day visit to Ukraine which will be organized for the joint group of Czech and Slovak mass media representatives. The visit will take place in the 1st half of October, 2019.