Посольство України в Чеській Республіці

Київ 16:19

"Тиждень українського кіно" в Празі

24 листопада 2017, 12:18

З 27 листопада по 1 грудня у Празі, у кінотеатрах Атлас та Понрепо, пройде «Тиждень українського кіно».

Глядачам будуть представлені п’ять нових українських фільмів, що мають міжнародний фестивальний успіх або популярність у національному кінопрокаті: 
- «Червоний» (2017), реж. Zaza Buadze; 
- «Стрімголов» (2017), реж. Marina Stepanska;
- «Припутні» (2017), реж. Arkasha Nepytaliuk;
- «Січень-березень» (2017), реж. Juri Rechinsky;
- «Рідні» (2016), реж. Vitaliy Manski.
Усі ці фільми створені за підтримки Держкіно.

Окрім того, до програми "Тижня українського кіно" увійшла також класична стрічка, що є зразком українського поетичного кіно - «Білий птах з чорною ознакою» (1972), реж. Юрій Іллєнко.

Майже кожен фільм у Празі представлятимуть учасники творчих груп.

https://www.facebook.com/ukrajinafilmfest/?ref=br_rs

Останні новини

Вшанування пам'яті Василя Макуха в Празі | 05 листопада, 18:17

5 листопада 1968 року на київському Хрещатику полився бензином та підпалив себе українець Василь Макух на протест проти російської колонізації України та окупації Чехословаччини влітку 1968 року.

Ретроспективи українських фільмів на кінофестивалі в Їглаві | 28 жовтня, 16:52

На Їглавському кінофестивалі документального кіно, який проходить з 24 по 29 жовтня у Чехії, цього року відбулися одразу дві масштабні ретроспективи українського кіно.

Посол Євген Перебийніс здійснив робочу поїздку до міста Пардубіце | 22 жовтня, 19:32

22 жовтня 2019 р. Посол України в Чехії Євген Перебийніс здійснив робочу поїздку до міста Пардубіце, адміністративного центру Пардубіцького краю, де провів зустріч з мером міста Мартіном Харватом і взяв участь в урочистій церемонії з нагоди відкриття авіасполучення за маршрутом «Київ-Пардубіце» української авіакомпанії SkyUp Airlines.

У Празі показали театральну виставу про тортури в Криму | 15 жовтня, 12:52

Київський «PostPlayТеатр» презентував у Празі театральний перформенс української режисерки Галини Джикаєвої про життя в окупованому Криму, коли з дня на день на півострові не лише море стало чорним. 

Бізнес-день України в м.Брно | 10 жовтня, 16:03

9 жовтня у м. Брно в рамках престижної Міжнародної машинобудівної виставки відбувся бізнес-день України. Участь у заході взяли представники урядових, експертних та ділових кіл Чехії, а також делегація Дніпропетровської області на чолі з головою Дніпропетровської обласної ради Г.Пригуновим, до якої увійшли керівники провідних компаній регіону.