Посольство України в Чеській Республіці

Київ 11:18

У Празі писали різдвяні листівки полоненим українським морякам

21 грудня 2018, 15:31

Посольство України разом з активістами Празького Майдану організувало акцію з написання листів українським морякам, які незаконно утримуються в українському СІЗО. 

Чеські українці та пражани розгорнули плакати на підтримку полонених українських моряків на центральній площі міста поряд з новорічною ялинкою. 

Після цього усі бажаючі могли написати морякам, затриманим у Керченській протоці, різдвяного листа з найкращими побажаннями. 

Посол України в Чехії Євген Перебийніс написав одразу трьом затриманим українським морякам. "Сподіваюся, від цих листів їм стане легше й радісніше", - відзначив Євген Перебийніс. 

Репортаж ATR: http://atr.ua/news/181144-v-prage-napisali-pisma-ukrainskim-morakam-v-sizo?fbclid=IwAR0kqBwdEgQwoZh0BGEUP5zs43plWHHSiHq1VsuIST8msg2XsHb0ynbXFMI 

Останні новини

У Чехії презентували книгу про видатних українців | 06 березня, 17:22

5 березня 2019 р. у Празі відбулася презентація проекту та супровідної книги "Поміж вас: українці, якими ви їх не знаєте" про сучасних українців Чехії. У презентації книги взяли участь мер Праги Зденєк Гржіб та відома чеська письменниця Галина Павловська.

8 березня 2019 року прийом відвідувачів не здійснюватиметься | 06 березня, 17:19

Шановні відвідувачі консульського відділу, 8 березня 2019 року прийом відвідувачів не здійснюватиметься.

У Празі показали Революцію Гідності в віртуальній реальності | 01 березня, 19:35

У дні, коли в Києві відзначали сумні роковини розстрілів на Майдані, у празькому кінотеатрі "Біо Око" зібралися глядачі на незвичний сеанс. На них чекав фільм, в якому вони самі могли стати учасниками, вдягнувши спеціальний шолом з окулярами та взявши до рук контролери, глядачі рухалися тим самим маршрутом, яким ішли учасники Майдану.

У Празі вшанували пам'ять загиблих героїв Небесної Сотні | 01 березня, 18:05

Посольство України в Чехії разом зі всією Україною вшанувало пам'ять Героїв Небесної Сотні, полеглим на Майдані за нашу Свободу і Гідність.