Посольство України в Чеській Республіці

Київ 18:28

У Празі писали різдвяні листівки полоненим українським морякам

21 грудня 2018, 15:31

Посольство України разом з активістами Празького Майдану організувало акцію з написання листів українським морякам, які незаконно утримуються в українському СІЗО. 

Чеські українці та пражани розгорнули плакати на підтримку полонених українських моряків на центральній площі міста поряд з новорічною ялинкою. 

Після цього усі бажаючі могли написати морякам, затриманим у Керченській протоці, різдвяного листа з найкращими побажаннями. 

Посол України в Чехії Євген Перебийніс написав одразу трьом затриманим українським морякам. "Сподіваюся, від цих листів їм стане легше й радісніше", - відзначив Євген Перебийніс. 

Репортаж ATR: http://atr.ua/news/181144-v-prage-napisali-pisma-ukrainskim-morakam-v-sizo?fbclid=IwAR0kqBwdEgQwoZh0BGEUP5zs43plWHHSiHq1VsuIST8msg2XsHb0ynbXFMI 

Останні новини

Живий ланцюг Соборності в Празі | Сьогодні, 18:09

Друзі! Запрошуємо кожного з Вас долучитися до символічної акції єднання всіх чеських українців до Дня соборності України. Щороку “живим ланцюгом Соборності” на мості Патона у Києві єднають Лівобережну і Правобережну Україну. Так само у Празі на Карловому мості через Влтаву ми символічно об'єднаємося “живим ланцюгом” – на знак солідарності з усією Україною.

Зустріч з головою Сенату Чеської Республіки | Сьогодні, 15:45

Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з Головою Сенату Парламенту Чеської Республіки Ярославом Куберою

Алгоритм дій виборця з включення до списків виборців на закордонній виборчій дільниці. | 28 грудня 2018, 13:05

Друзі!Публікуємо алгоритм дій виборця з включення до списків виборців на закордонній виборчій дільниці. Не забудьте завчасно перевірити себе в списках виборців!

22 грудня Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс та співробітники посольства вшанували пам’ять послів та дипломатів УНР, похованих у Празі. | 22 грудня 2018, 11:48

Чехія є однією з тих, країн, чия історія тісно пов’язана з долею українських політичних емігрантів. У міжвоєнний період ХХ століття, після поразки Армії УНР у боротьбі з більшовицькою Росією, Чехословаччина стала притулком для понад 20 тисяч українських емігрантів, багато з яких поховані в чеській землі. Найбільше поховань видатних науковців, діячів культури, членів уряду та дипломатів УНР, учасників Українських визвольних змагань є на кладовищах Праги, а також в Подєбрадах, Мнєлніку, Ліберці, Брні, Градці Краловому та інши містах Чехії.

Графік роботи Посольства на різдвяні свята | 20 грудня 2018, 19:44

УВАГА! Шановні громадяни! 24, 25, 31 грудня 2018 року та 1 та 7 січня 2019 року Консульський відділ Посольства України в ЧР не здійснюватиме прийому громадян.