Посольство України в Чеській Республіці

Київ 08:02

Українські військові хірурги прибули на навчання до Чехїі

13 лютого, 18:36

Посол України Євген Перебийніс зустрівся з групою військових хірургів та анестезіологів з України, які сьогодні прибули до Чеської Республіки на навчання.

Спеціалізований навчальний курс для військових лікарів проходить за програмою Плану двостороннього співробітництва між Міністерствами оборони України та Чеської Республіки. Курс було започатковано кілька років тому, і з того часу навчання відбуваються на регулярній основі. Цього року до Чехії приїхали військові лікарі з багаторічним бойовим досвідом надання медичної допомоги в польових та стаціонарних госпіталях, які готові обмінятися з чеськими колегами своїм практичним досвідом та перейняти в них новітні європейські напрацювання. 

На зустрічі було обговорено потреби українських військових лікарів та можливості надання їм допомоги з-за кордону, зокрема в галузі спеціалізованого медичного обладнання та оснащення для виїзних медичних бригад у зоні бойових дій. Обговорювалися також потреби в фізичній та психологічній реабілітації українських військовослужбовців із залученням закордонних фахівців, зокрема лікарі звертали увагу на потребу більшої кількості спеціалізованих лікарів-психологів з досвідом лікування посттравматичних стресових розладів.

Останні новини

Бізнес-день України в м.Брно | 10 жовтня, 16:03

9 жовтня у м. Брно в рамках престижної Міжнародної машинобудівної виставки відбувся бізнес-день України. Участь у заході взяли представники урядових, експертних та ділових кіл Чехії, а також делегація Дніпропетровської області на чолі з головою Дніпропетровської обласної ради Г.Пригуновим, до якої увійшли керівники провідних компаній регіону.

Посол Євген Перебийніс зустрівся у Брно з делегацією гуманітаріїв з України | 09 жовтня, 17:36

У рамках робочого візиту до м. Брно Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс зустрівся з українською делегацією у складі 50 представників закладів освіти, культури, охорони здоров`я та соціальної політики з усіх регіонів України, які проходили навчальний семінар у Технічному університеті у м. Брно. 

Вихідні дні в жовтні | 09 жовтня, 17:32

Шановні пані та панове! У зв'язку з державним святом консульський прийом громадян в Посольстві України в Чеській Республіці 14 жовтня 2019 року здійснюватися не буде.

Анонс: Відзначення Дня захисника України в Празі | 09 жовтня, 13:20

Минулого року Посольством було започатковано традицію відзначення Дня захисника України вшануванням пам’яті українських вояків – борців за незалежність України, багато з яких у ХХ столітті знайшли свій останній притулок в чеській землі. Тоді спільно з вами ми відвідали українські військові поховання у містах Ліберець, Лада в Под’єштєді, Йозефов та Пардубіце.

"Стародавня Україна Франтішека Ржегоржа" у Празі | 05 жовтня, 12:36

4 жовтня в Національному етнографічному музеї Чеської Республіки відбулося відкриття виставки «Стародавня Україна», яка представляє глядачам життя на Галичині наприкінці ХІХ ст. через авторські фотографії Франтішека Ржегоржа та зібрану ним велику колекцію предметів побуту жителів Галичини, а також спеціально виготовлених на його замовлення моделей великих об’єктів (галицької садиби з обійстям, наприклад).