Prezident Volodymyr Zelenskyj udělil dnes hl.m. Praze čestné vyznamenání „Město-Zachránce“ za humanismus, soucit a solidaritu s ukrajinským lidem, všestrannou pomoc občanům Ukrajiny, kteří byli nuceni opustit svou vlast v důsledku ozbrojené agrese Ruské federace proti Ukrajině, jakož i významnou podporu Ukrajiny při obraně její nezávislosti a svrchovanosti.
Blahopřejeme a vřele děkujeme všem Pražanům a panu primátorovi Zdeňku Hřibovi za
pomoc našim spoluobčanům a naší vlasti.