• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • čeština
ЩОДО УСТАНОВЧОГО ЗАСІДАННЯ ДІЛЬНИЧНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ЗАКОРДОННОЇ ВИБОРЧОЇ ДІЛЬНИЦІ № 900105
Опубліковано 12 жовтня 2014 року о 09:00

Інформуємо, 10 жовтня 2014 року Центральна виборча комісія своєю постановою №1651 утворила дільничні виборчі комісії з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року (з текстом постанови можна ознайомитися за адресою: http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=39469&what=0).

Згідно з частиною першою статті 32 Закону України «Про вибори народних депутатів України» (далі - Закон) 11 жовтня 2014 року було проведено установче засідання дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 900105 (далі - ДВК) на якому, зокрема, було визначено обов’язки членів комісії та складено графік чергувань. Таким чином з 12 жовтня 2014 року офіційно розпочала свою роботу дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900105.

Межі закордонної виборчої дільниці № 900105: м. Прага та Стршедочеський, Південночеський, Плзеньський, Карловарський, Устецький, Ліберецький, Краловеградецький та Пардубіцький краї.

В голосуванні на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року на закордонній виборчій дільниці № 900105 можуть взяти участь лише ті громадяни України, яким виповнилося 18 років та які включені до списку виборців на цій закордонній виборчій дільниці.

До списку виборців будуть внесені дані осіб, які:

а) перебувають на консульському обліку в Посольстві України в Чеській Республіці (просимо перевірити дані про себе у попередніх списках виборців на виборчій дільниці),

б) були внесені до списків виборців на закордонній виборчій дільниці № 900105 навесні 2014 року для участі у позачергових виборах Президента України (просимо перевірити дані про себе у попередніх списках виборців на виборчій дільниці);

в) в установлені законодавством терміни подадуть заяву дільничній виборчій комісії про включення до списку виборців (бланк заяви у форматі PDF). Заяву необхідно подати особисто черговому ДВК № 900105 в приміщенні консульського відділу Посольства України у Чеській Республіці за адресою: вул. Шарля де Голя 27, 160 00 Прага 6 до 20 жовтня 2014 року включно. Для подання заяви необхідно надати паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), документ, який підтверджує місце проживання/реєстрації в Чеській Республіці (сторінка паспорта з штампом про реєстрацію, біометрична картка тощо).

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою: [email protected] та за номером телефону ДВК: +420 222 995 122.

Розпорядок роботи ДВК:

Понеділок - п'ятниця

8:00 - 19:00

Субота - неділя

9:00 - 17:00

Права виборців гарантовані Законом. Згідно з частиною десятою ст. 44 Закону, у день голосування зміни до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно шляхом виправлення неточностей та технічних описок.

Перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу можна також на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua у сервісі «Особистий кабінет виборця».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux