• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • čeština
Увага! Конкурс дитячого малюнку "Де я - там мій прапор"
Опубліковано 31 липня 2015 року о 09:17

До Дня прапору проводиться конкурс дитячого малюнку "Де я- там мій прапор" серед дітей-українців віком 7-16 років, які проживають за кордоном. Роботи приймають до 7-го серпня, кращі 16 малюнків будуть презентовані на виставці в Адміністрації Президента до Дня Незалежності України 23 серпня.

За всіма питаннями звертатися до куратора проекту - Марії Ковалевської:

Україна, м. Київ, т. +380 63 699 42 92+380 50 161 53 28,

e-mail: [email protected]

skype: mariyakovalevskaya

 

ФОТО ГОТОВИХ РОБІТ МАЮТЬ БУТИ ПОДАНІ НЕ ПІЗНІШЕ 7 СЕРПНЯ 2015 РОКУ.

Тема проекту містить в собі мистецьку історію дитини про частинку України там, де вона живе. Важливою дійовою особою сюжету є прапор як символ України, який гармонійно співіснує з місцем, де проживає автор. Роботи, які подаються до участі в проекті, мають складатися з самої художньої роботи, яка відповідає заданій темі та вимогам, а також історії створення картини та історії про родину автора, її шлях з Батьківщини за кордон.

Куратором проекту є український дизайнер, педагог, член Національної спілки художників України Марія Ковалевська.

Нагороди:

Кращі 16 малюнків будуть представлені на виставці в Адміністрації Президента до Дня Прапора і Дня Незалежності України. Всі учасники отримають письмову подяку від Адміністрації Президента.

Гран-прі для найкращої роботи - запрошення її автора на відкриття виставки в Києві.

Порядок реалізації проекту та подання заявки на участь:

1. Бажаючі брати участь у проекті мають звернутися до куратора проекту Марії Ковалевської за зазначеними контактами та повідомити про свій намір, залишити свої контактні дані для координації дій.

2. Проконсультуватися та затвердити ескізи майбутньої картини.

3. Виконати роботу начистову й надіслати якісне фото готової картини ( 300 пікселів на дюйм, передача кольору ідентична оригіналу, якісне освітлення при фотографуванні, не треба використовувати спалах).

4. Коли відбірковий етап буде завершено, конкурсна комісія визначить за фото найкращі роботи, які будуть представлені у форматі постерів 3*4 м у виставковому центрі Адміністрації Президента в Києві, а оригінали всіх створених робіт презентуватимуться посольствами України спільно з діаспорами на місцях.

Автор найкращої роботи отримає гран-прі - запрошення на презентацію виставки в Адміністрації Президента України в Києві.

 Вимоги до художніх робіт:

1. Напрямок — зображувальне мистецтво.

2. До участі запрошуються діти закордонних етнічних українців, які мають художній талант або навчаються в художніх школах та гуртках. Вік дітей 7 — 16 років.

3. Наявність меседжу від автора — мистецької історії про частинку України там, де він мешкає.

4. Відповідність темі:

а. Змалювання автором найбільш улюбленого краєвиду, частини місцевості, міста, виду за вікном його помешкання в країні, де він проживає. Можливе зображення найбільш цікавого для автора прояву його життя в цій країні ( навчання, відпочинок, спілкування, участь у суспільному житті, робота і т.д) у поєднанні з впізнаваним краєвидом, який асоціюється з даною країною.

б. Картина має бути змістовною, а не являтися просто пейзажем. На картині має бути присутній сам автор та, можливо, його родина ( портретна схожість не обов'язкова, фігури не мають бути головними в композиції, бо основне — це прапор та впізнаваний краєвид). Наприклад, фігури розташовуються осторонь центру композиції, у вікні, на вулиці, на балкончику, їдуть на машині тощо.

в. Обов'язковим елементом сюжету картини має бути український прапор, який гармонійно вписується в зображуване середовище. Не мається на увазі, що прапор є головною дійовою особою та центром композиції. Перш за все увага приділяється самому автору та його особистому сприйняттю країни, де він проживає. Прапор не має ставати фоном картини. Прапор додається до композиції у вигляді жовто-блакитного стягу розміру, співставного з іншими елементами.

 5. Високохудожність виконання ( технічність, композиція, кольорова гармонія). Створені малюнки друкуватимуться на величезних постерах 3*4 м , що вимагає деталізованості зображення.

6. Робота може бути виконана в будь-якому стилі ( імпресіонізм, абстракціонізм, реалізм, декоратив тощо). Автором можуть бути використані будь-яка техніка ( живопис, рисунок, графіка, аплікація з текстилю, природних матеріалів і т.д.) та матеріал ( фарби,пастель, туш, кольорові олівці, папір, текстиль і .д).

9. Допускається введення шрифтової композиції до сюжету, якщо це не порушує гармонійності.

10. Розмір А1 вертикально

11. Технічно робота має бути виконана дитиною самостійно. Але вітається консультаційна допомога дорослих, батьків чи викладача. Також за консультацією можна й треба звертатися до куратора проекту за всіма наявними контактами ( надсилати ескізи, радитися щодо текстового супроводу конкурсних робіт, звертатися з питаннями, які допоможуть якісно виконати поставлену задачу, адже йдеться про міжнародний імідж України).

До художньої роботи додається:

1. Історія від родини автора про її шлях з України за кордон, опис плюсів та мінусів життя саме цієї родини в іншій країні, а також обов'язкова розповідь про сприйняття й розуміння новітньої України.

2. Історія від автора про картину, її зміст, що надихнуло, чому саме таку композицію створив, що хотів цим передати.

3. Переклад назви проекту “Де я – там мій прапор ” мовою країни, в якій проживає автор.

4. Ім'я, прізвище, по-батькові автора, рік народження, країна, адреса проживання повністю, тобто з індексом, телефоном, e-mail, skype.

Організатори проекту бажають учасникам натхнення, оригінальних ідей та наполегливості в досягненні нашої спільної мети — заявити про справжню Україну як невід'ємну частину цивілізованого суспільства!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux