• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • čeština
Щодо зустрічі на ДП «Технічний і випробувальний інститут будівництва, Прага»
Опубліковано 05 квітня 2016 року о 16:31

З метою налагодження співробітництва в галузі сертифікації і випробувань в будівництві 5 квітня  ц.р. Посольством організовано  зустріч ректора Київського національного університету будівництва і архітектури» П.М.Кулікова директором Державного підприємства  «Технічний і випробувальний інститут будівництва, Прага» (ДП ТВІБ) А.Шафаржіком-Пштросом, директором філії ДП ТВІБ І.Їроутовою та директором відділення сертифікації і посвідчення виробів Й.Побішом, в якій взяли участь Посол та радник з економічних питань.

Директор поінформував, що «Технічний і випробувальний інститут будівництва, Прага» є одною із найбільших випробувальних і сертифікаційних організацій в Чеській Республіці, міжнародно визнаним постачальником комплексних послуг в області оцінки відповідності будівельних та інших виробів, важливим партнером виробників, імпортерів, проектувальників і реалізаторів будівництва, державного управління, дослідницького і сектору розвитку, членом чисельних національних і міжнародних організацій, активним учасником створення технічних норм і стандартів.

Державне підприємство  «Технічний і випробувальний інститут будівництва, Прага»  надає такі послуги:

Тестування і оцінка відповідності:

- будівельних виробів, матеріалів і конструкцій для СЕ та національної системи ЧР;

- експлуатаційної і технічної сумісності європейської залізничної системи;

- ліфтів;

- іграшок, обладнання для ігрових майданчиків, меблів;

- тести аналітичної хімії, акустичні тести, тести вмісту небезпечних речовин;

- сертифікація системи менеджменту (QMS, EMS, EnMS, SMBOZP), перевірка надійності відповідно до методичних вказівок «Система якості в сфері наземних комунікацій» Міністерства транспорту ЧР, кваліфікація будівельних підрядників, перевірка звітів щодо викидів парникових газів, сертифікації кваліфікації для виконання  ETICS, перевірка  професійної компетентності  в розробці і здійсненні установки вікон і зовнішніх дверей в будівлі відповідно до TNI 74 6077;

- сертифікація EMS, QMS процесів і послуг виробів легкої промисловості (дерево, меблі, музичні інструменти, папір, картон, поліграфія, хімія), виробів машин і устаткування, включаючи транспортні засоби і продукти харчування, сертифікація системи HACCP;

- сертифікація  означення «Сертифіковано» для будівництва;

- сертифікація комплексної якості будов в системі SBToolCZ;

- інспекція технології, будов, металевих конструкцій, виробництв і ліфтів;

- координація будівництва;

-енергетичні маркування будівель, енергоаудит, підготовка екологічної декларації продукції – EPD;

- професійна і кваліфікована оцінка будівництва;

- метрологічні і калібрувальні послуги, навчання, технічна підтримка науки, досліджень та інновацій;

- процедури акредитації  ГОСТ для країн СНД;

-представництво фірми  Proceq SA, Швейцарія (прилади для неруйнівного контролю).
       ДП ТВІБ надає послуги через  мережу філій в мм. Брно, Ческе Будейовіце, Острава, Плзень, Прага, Пржедмержіце над Лабем, Тепліце і Випробувальним інститутом легкої промисловості в м. Ческе Будейовіце.

Послуги державного підприємства «Технічний і випробувальний інститут будівництва, Прага» використовуються замовниками з Чеської Республіки, держав-членів ЄС та третіх країн, є гарантією незалежності, неупередженості та високого рівня професіоналізму, заснованих на багаторічному досвіді і кваліфікації фахівців та на інноваційних підходах.

Досягнуто попередніх домовленостей про співпрацю Державного підприємства  «Технічний і випробувальний інститут будівництва, Прага» в сфері технічних випробувань і сертифікації будівництва з Київським національним університетом будівництва і архітектури. Київський національний університет будівництва і архітектури повинен підготувати проект програми такого співробітництва з створення в Україні центру випробування і сертифікації будівництва.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux