• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • čeština
Делегація Вінницької області перебуває з офіційним візитом у Чеській Республіці
Опубліковано 22 квітня 2016 року о 08:11

Посольством України в ЧР надано сприяння в організації візиту делегації ділових кіл Вінницької області до Чеської Республіки, досягнуто попередніх домовленостей про налагодження партнерських відносин між Вінницькою областю  і Ліберецьким краєм.

Згідно з підготовленою Посольством програмою перебування, 19-22 квітня ц.р.  делегація в складі заступника голови обласної державної адміністрації Василя Броварника, директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимира Мережка, керівників найбільш потужних підприємств області, серед яких: ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», ТОВ «Літинський м’ясокомбінат», ТОВ «Вінницька Птахофабрика», ПАТ «Володарка», ТОВ «Барлінек Інвест» та низки інших підприємств відвідала ряд чеських підприємств, провела семінар-зустріч з представниками ділових кіл Ліберецького краю, керівники облдержадміністрації зустрілись з керівництвом краю, проведено також зустріч з представниками чеського державного агенства «ЧехТрейд», Бізнес-лідер форуму та представниками організацій української діаспори.

19 квітня 2016 р. делегація ознайомилась з роботою та оглянула пивзавод «Велкопоповіцки козел».

20 квітня 2016 р. в м. Ліберець відбулась зустріч заступника голови облдержадміністрації В.М. Броварника, Посла України в ЧР Б.Зайчука  та радника з економічних питань З.Гошовського з гетьманом Ліберецького краю М.Путою, заступником гетьмана Й. Ядрни та керівником канцелярії уряду Ліберецького краю Й. Хиле.

Відтак заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник від імені Голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія запросив гетьмана Ліберецького краю взяти участь у святкуванні Дня Європи у місті Вінниця.

Гетьман краю Мартін Пута заявив про наміри налагодити взаємини з Вінниччиною та підписати відповідну Угоду про співробітництво, відзначивши, що сьогоднішня зустріч відбулася з ініціативи та підтримки   Надзвичайного та Повноважного Посла України у Чеській Республіці Бориса Зайчука.

Досягнуто попередніх домовленостей про партнерські відносини між Вінницькою обласною державною адміністрацією і урядом Ліберецького краю.

Домовлено, що в травні  2016 р. відбудеться поїздка заступника гетьмана Ліберецького краю Й. Ядрни до Вінницької області, а в червні  ц.р. область відвідає гетьман Ліберецького краю М.Пута з директором Торгової палати Ліберецького краю О.Мужічеком та делегацією ділових кіл.

В залі засідань ради Ліберецкого краю відбувся бізнес-форум ділових кіл Вінницької області  і Ліберецкого краю, організований Торговою палатою Ліберецкого краю разом з Посольством.

Директор Торгової палати Ліберецького краю О.Мужічек представив керівників чеських підприємств-учасників семінару.

Радник з економічних питань  Посольства представив українські підприємств, керівники яких взяли участь у цьому форумі.

Ряд учасників заходу  провели коротку презентацію своїх підприємств та виробів. 

Відбулись переговори підприємців віч-на-віч, під час яких обговорено можливості взаємовигідної співпраці.

Після переїзду до м. Яблонец-над-Нісоу члени української делегації відвідали чеський завод транснаціональної компанії «TRW Automotive», яка з своїми 70 тис. працівників і 200-ми заводами у всьому світі є одним з найбільших виробників гальмівних колодок і гальм, автомобільних компонентів та деталей. Гальмівні системи виробництва  «TRW Automotive» встановлені на  автомобілях практично всіх серійних виробників автомашин.  «TRW Automotive Czech» займається розробкою, дослідженнями і виробництвом гальм та компонентів для автомобільних гальм.

В цей же день члени делегації Вінницької області відвідали компанію  «TENEO Smžovka» (ТЕНЕО Смржовка), яка розробляє і виготовляє конектори, роз’йоми, вимикачі, кабельні джгути з високою механічною стійкістю і надійністю для використання в особливо важких експлуатаційних та кліматичних умовах, передусім, в добувній промисловості, військовій техніці, транспорті, авіації.

Компанія «TENEO Smžovka» забезпечує виробництво і поставки контактних систем, спеціальних деталей відповідно до індивідуальних технічних вимог від розробки  і випуску малих серій до крупносерійного виробництва, конструює і виготовляє прототипи, проводить тестування і оптимізацію виробів.  Компанія налагодила довготривалі  поставки продукції до США, Японії, Німеччини, Франції, Данії, Польщі, Словаччини, Угорщини та Росії.

21 квітня ц.р. делегація Вінницької області в Посольстві зустрілась з представником державного агенства «ЧехТрейд» Ш. Їлеком, який поінформував про діяльність агенства, підтримку державою чеських експортерів.  Члени української делегації  мали можливість задати питання щодо співпраці «ЧехТрейду» з українськими компаніями.

Відбулась також зустріч делегації з представником Бізнес-лідер форуму М. Мошковою, яка виступила з презентацією діяльності цієї організації, а також з представниками українських громадських організацій в Чехії.

Важливим  результатом візиту делегації Вінницької області є досягнення домовленостей про налагодження партнерських відносин з Ліберецьким краєм і укладання в подальшому угоди про співпрацю, що сприятиме розвитку міжрегіонального співробітництва, розширенню структури українського експорту до ЧР, збільшення в ньому регіональної частки. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux