• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • čeština
Посол відвідав з робочим візитом Плзенський край
Опубліковано 10 жовтня 2018 року о 11:15

9 жовтня Посол України у Чеській Республіці Євген Перебийніс здійснив робочий візит до Плзеньського краю, де провів зустріч з Гетьманом Плзеньського краю Йозефом Бернардом. Посол висловив вдячність керівництву Плзеньського краю за ухвалену минулого року резолюцію на підтримку територіальної цілісності України та її боротьби проти російської агресії, а також поінформував про актуальну ситуацію на тимчасово окупованій Росією території Криму та триваючу агресію Росії сході України.

Крім того, з Гетьманом Плзеньського краю було обговорено широке коло актуальних питань міжрегіональної та культурно-гуманітарної співпраці, перспективи налагодження партнерських відносин між Плзеньським краєм та однією з областей України. Досягнуто домовленості про проведення наступного року у м.Плзень виставки, присвяченої боротьбі українців проти російської агресії. Й.Бернард також пообіцяв організувати у 2019 році відпочинок у Плзеньському краї українських дітей, батьки яких загинули, захищаючи Україну.

У рамках візиту також відбулась зустріч Посла з керівництвом регіональної торгово-промислової палати Плзеньського краю, під час якої обговорювалися перспективи розширення взаємодії ділових кіл України та Чехії, поширення практики коопераційного співробітництва українських та чеських підприємств, використання значної потенціалу міжрегіонального співробітництва, створення необхідних умов для збільшення обсягів чеських інвестицій в українську економіку у контексті започаткованих в  нашій державі масштабних реформ у всіх сферах життя. Чеська сторона також була поінформована про заплановані на найближчий час бізнесові заходи за участі представників українських та чеських бізнесових кіл, участь в яких могли б взяти й підприємці Плзеньського краю. Зокрема, йдеться про українсько-чеський бізнес-форум, який має відбутися 26 жовтня у м.Прага, а також проведення 15-16 листопада в м.Дніпро Міжнародного економічного форуму, участь в якому планує взяти представницька чеська   делегація на чолі з Міністром промисловості і торгівлі ЧР М.Новаковою.

У свою чергу, голова правління регіональної ТПП Плзеньського краю П.Карпішек поінформував про позитивний досвід налагодження контактів з українськими партнерами, зокрема, Полтавською ТПП, делегація якої відвідала м.Плзень у червні ц.р. Було досягнуто домовленості про тісну взаємодію Посольства та регіональної ТПП Плзеньського краю з питань сприяння українським та чеським підприємцям у налагодженні контактів та співробітництва, а також поширення інформації про умови ведення бізнесу в Україні.

Посол України також відвідав одне з найбільших підприємств регіону – компанію «ŠKODA JS a.s.», яка має багаторічний успішний досвід співробітництва з українськими енергетичними компаніями, насамперед, ДП «НАЕК «Енергоатом». Голова правління  АТ «ŠKODA JS a.s.» В.Поклоп та член правління чеської компанії П.Луптачік ознайомили Посла з головними напрямами діяльності підприємства та станом реалізації проектів в Україні. Керівники чеської компанії наголосили на великій зацікавленості у продовженні взаємовигідної співпраці з українськими діловими партнерами, оскільки Україна є другим найбільшим ринком АТ «ŠKODA JS a.s.» за обсягами реалізованих проектів та отриманих замовлень на постачання енергетичного обладнання.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux