В День захисників і захисниць України Посол Василь Зварич разом із співробітниками Посольства та українською громадою в Чехії вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України.
Василь Зварич звернувся до присутніх:
«Незалежно від того, де ми проживаємо кожен з нас має відчути себе захисником та захисницею України. Кожен на своєму місці має зробити все, щоб підтримати наших воїнів на передовій і кожен на
своєму місці має зробити все, щоб Україна якнайшвидше перемогла російських окупантів».
Пам’ятаймо кожного та кожну, хто поліг у боротьбі. Щодня, щоранку та завжди!