Посол України Василь Зварич взяв участь у святі першого дзвоника у двох українських школах в Празі.
У «Рідній школі» перший дзвоник справді пролунав вперше, а у школі «Ерудит» вже в 17-ий раз.
Василь Зварич привітав українських школярів, вчителів та батьків з початком нового навчального року та звернувся з важливими словами:
«Сьогодні я хотів би попросити кожного з вас в думках поринути і в Україну і підтримати думками наших діток там, які, на
жаль, під вибухами дронів та ракет, але продовжують вчитися навіть перебуваючи в сховищах. Таким чином ми показуємо всьому світу на скільки український народ є непереможним. Пишайтеся бути українцями».
З початком нового навчально року, дорогі українці. Віримо у нашу перемогу!
Слава Україні та дякуємо Збройним Силам України!