• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • čeština
Україна постійно працює над створенням сприятливих умов для бізнесу та інвестицій - Глава держави
Опубліковано 21 жовтня 2013 року о 18:15

Україна постійно проводить роботу щодо створення привабливого бізнес-клімату, наголошує Президент Віктор Янукович.

Виступаючи на українсько-чеському бізнес-форумі, Глава держави зазначив, що цьому сприяє, зокрема, діяльність Ради інвесторів при Президенті України, а також застосування закону про державно-приватне партнерство.
«Ми працюємо разом із відомими консалтинговими компаніями світового рівня, залучаємо до цієї роботи інвесторів», - сказав Віктор Янукович.
У цьому контексті Глава держави закликав українських та чеських інвесторів до активної співпраці. «Я переконаний у тому, що ми будемо створювати всі умови і вітати таку співпрацю», - підкреслив він.
Президент навів кілька прикладів успішного співробітництва з чеськими партнерами. Зокрема, за його словами, активно працює на українському ринку чеське підприємство «Квазар Плюс». Крім того, французько-чеська компанія «Сежелек» спільно з українською корпорацією «Богдан» починає випуск тролейбусів для ринку ЄС. Глава держави нагадав, що ця компанія у співпраці з Львівським автобусним заводом виготовила тролейбуси для Києва, Дніпропетровська і Донецька в рамках підготовки до Євро-2012.
Ще одним успішним прикладом українсько-чеської співпраці Віктор Янукович назвав спільне з компанією «Шкода транспортейшен» виробництво в Україні двосистемних шестиосних електровозів з використанням комплектуючих українського виробництва у рамках реалізації програми відновлення вітчизняного локомотивного парку.
За словами Глави держави, в рамках впровадження економічних реформ в Україні ведеться робота з удосконалення дозвільних документів, спрощення започаткування бізнесу, упорядковуються взаємини між контролюючими органами і суб’єктами підприємництва.
«З боку держави треба створювати умови. Україна кілька років займається реформами, системно займається, практично з 2010 року. І ті закони, які ми прийняли останнім часом, вони спрямовані на поліпшення інвестиційного, бізнес-клімату в нашій державі», - сказав Віктор Янукович. Він зазначив, що в рамках реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки вже здійснено низку важливих кроків у цьому напрямі.
Президент нагадав, що з 1 червня 2012 року набув чинності новий Митний кодекс, розроблений відповідно до світових стандартів.
Крім того, за словами Віктора Януковича, значна увага приділяється боротьбі з корупцією та корпоративним рейдерством. Зокрема, ведеться робота над удосконаленням антикорупційного законодавства з метою усунення низки прогалин та підвищення ефективності боротьби з корупцією.
«Ми працюємо спільно з міжнародними експертами, ми відновили роботу Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів і протидії незаконному поглинанню і захопленню підприємств, яка спрямовує свою діяльність на розробку та імплементацію ефективних механізмів боротьби з рейдерством. Ця проблема існує, але ми не сидимо склавши руки», - сказав Глава держави.
Президент також підкреслив, що позитивні зміни, які відбуваються в економічній та законодавчій сферах, відображаються й на міжнародних рейтингах нашої держави. Так, за його словами, в останньому рейтингу конкурентоспроможності швейцарського Інституту розвитку менеджменту Україна піднялася з 56-го на 49-е місце.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux