• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • čeština
Українсько-чеський бізнес-форум у Празі
Опубліковано 29 жовтня 2018 року о 17:30

26 жовтня у м. Прага відбувся українсько-чеський бізнес-форум «Україна, яку варто знати», організований українською юридичною компанією «GOLAW» за підтримки Посольства України в Чеській Республіці та Торгово-промислової палати ЧР. Головною метою цього заходу, участь в якому взяло понад 100 представників офіційних, експертних та ділових кіл України та Чехії, стало ознайомлення з новими можливостями для ведення бізнесу в Україні на тлі інтенсивних системних реформ, а також визначення перспективних напрямів українсько-чеського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.

Зокрема, у своєму виступі на форумі Міністр інфраструктури України В.Омелян окреслив головні кроки, які здійснює український уряд у сфері реформування транспортної галузі з врахуванням глобальних трендів та євроінтеграційного курсу нашої держави. За словами Міністра, українська інфраструктура відкрита для інвестицій та інновацій, активно реформується та інтегрується у європейський інфраструктурний простір. «Україна знаходиться у географічному центрі Європи, що робить її ідеальним транзитним хабом для Євросоюзу, Середнього Сходу та Азії», - наголосив В.Омелян.

Про актуальний стан та пріоритети в українсько-чеському економічному співробітництві, широкі можливості для активізації взаємодії ділових кіл України та Чехії йшлося у виступах Заступника Міністра промисловості і торгівлі ЧР Р.Недєли, Віце-президента ТПП ЧР Б.Мінаржа та Посла України в ЧР Є.Перебийноса. Зокрема, Р.Недєла звернув увагу присутніх на позитивні тенденції в розвитку торгівлі між Україною та Чехією, яка протягом останніх двох років зростає майже на 30% щорічно. Наголошувалось на значних перспективах розвитку двосторонньої співпраці в енергетичній сфері, зокрема, шляхом участі чеських компаній в реалізації проектів, спрямованих на підвищення енергоефективності та енергозбереження в Україні, посилення взаємодії у напрямку використання транзитного потенціалу двох держав, співробітництва в інших галуззях. Р.Недєла також інформував присутніх про підготовку робочого візиту в Україну 14-15 листопада ц.р. Міністра промисловості і торгівлі ЧР М.Новакової на чолі представницької бізнес-делегації, яка братиме участь у Міжнародному економічному форумі у м.Дніпро.

У свою чергу, Посол України в ЧР Є.Перебийніс відзначив суттєву активізацію українсько-чеських офіційних контактів та бізнес-зв’язків протягом 2017-2018 рр. та висловив сподівання, що цей бізнес-захід сприятиме ознайомленню його чеських учасників з великими можливостями для ведення бізнесу в Україні, перспективними секторами економіки для здійснення інвестицій, дозволить визначити ті сфери двосторонньої взаємодії, де існує обопільний інтерес до розвитку взаємовигідної співпраці.

У своїх виступах на бізнес-форумі інші українські учасники, зокрема, директор Департаменту стратегічного розвитку Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України В.Бучик, заступник директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій «UkraineInvest» І.Юрик, бізнес-омбудсмен А.Шемета, представники юридичної компанії «GOLAW» інформували про законодавчі зміни в енергетичній галузі, у сфері підприємницької діяльності, кроки, спрямовані та покращення інвестиційного клімату, реформу судочинства в нашій державі, а також практичні аспекти вирішення в українських судах господарських спорів та інших справ, пов’язаних з захистом інтересів бізнесу.   

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux