19 березня о 14:14 з празького центрального залізничного вокзалу відправився "чартерний" потяг евакуації українців, які перебувають у Чехії та не встигли виїхати з країни до закриття кордонів. Додому змогли потрапити понад 800 наших громадян.
По території Чехії переаезення забезпечила "Чеська залізниця", територією Польщі - PKP Intercity, а вже в Перемишлі пасажири пересіли в потяги "Укрзалізниці".
Перевезення вдалося забезпечити дякуючи спільним зусиллям Міністерства закордонних справ України, Міністерства інфраструктури України та чеського й польського урядів, які дозволили транзит своєю територією.